A nemrég Tatabányán megrendezett Veterán Birkózó Világbajnokságon a szabadfogásúak 100 kilogrammos mezőnyében a Ferencváros versenyzője, Fábián Tamás aranyérmet nyert. A pályafutását több, mint 40 éve elkezdő sportoló az elmúlt években rendre ezüst- és bronzérmes volt a világversenyen, a magyarországi vb-ért viszont nagy áldozatokat hozott. Sikerrel járt, ráadásul a Fradi szakosztályától és olimpiai bajnok klasszisunktól, Sike Andrástól minden segítséget megkapott. Most megismerhetik az ő történetét.
Nem hiányzott az arany sem a nyolc egyéni érem közül, amelyet birkózóink szereztek az országos bajnokságon.
Az U12-es versenyen a mieink a negyedik helyen végeztek az Elek Gyula Arénában - VIDEÓ!
A szabadfogású, 70 kilogrammban versenyző birkózónk technikai tussal nyert.
A szabadfogású birkózók 70 kilós mezőnyében az FTC-MVM Birkózás versenyzője alul maradt az elődöntőben.
Birkózónőnk nagy küzdelemben kikapott az éremért folytatott küzdelemben a tiranai Európa-bajnokságon
Az FTC magyar bajnok birkózója még bízhat az őt búcsúztató török ellenfele menetelésében.
Az Eb-győztes Gál Henrik Iránban 35 ezer ember előtt birkózott. A müncheni olimpián átélte a terror óráit.
Az FTC-MVM Birkózás szakosztályának mindhárom szakágban lesz versenyzője a kontinensviadalon.