2021. augusztus 15.
A Fradi Eb-ezüstérmesének is szurkolhatunk a vb-n
Az oroszországi junior birkózó-világbajnokságon felnőtt magyar bajnokunk, Szabados Noémi is indul.

Hétfőn az oroszországi Ufában megkezdődik a junior birkózó-világbajnokság, amelyen a Ferencváros felnőtt magyar bajnoka, Szabados Noémi is ott lesz.

A dortmundi Európa-bajnokságon a 65 kilogrammosok között ezüstérmet szerző ferencvárosi birkózó ezúttal egyedüli fradistaként indult majd a világbajnokságon. A női birkózók versenyeit szerdán és csütörtökön rendezik meg.

(Fotó: Magyar Birkózó Szövetség)

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.

Ezüstérem a rangos nemzetközi zágrábi versenyről

Birkózónk, Jakab Dániel a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogóra a Croatia Openen.

Aranyérmes az FTC birkózója az év első válogatóján

Birkózónk, Gombos Alex győzelme mellett még két érmet szereztünk szabadfogásban.

Megvan! Muszukajev bronzérmes az Európa-bajnokságon!

Az FTC birkózója francia ellenfelét győzte le a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen.

Muszukajev Iszmail bronzért küzdhet az Eb-n

A Ferencváros világ- és Európa-bajnok birkózója 70 kilogrammban az elődöntőben nagy csatában kapott ki.