2023. május 22.
Aranyérmes a Fradi csapata az országos bajnokságon
U20-as birkózóink egyéniben és csapatban is remekeltek a tatabányai versenyen.

A hétvégén Tatabányán rendezték meg az U20-as birkózók országos bajnokságát, amelyen a szabad- és kötöttfogású szakágban is számos ferencvárosi sportolónk indult.

Szabadfogásban a 61 kilogrammban induló, nemrég a felnőttek között országos bajnok Mizsei Zoltán aranyérmes lett. Gombos Alex (65 kg) és Seregi Balázs (125 kg) ezüstérmet szerzett, míg Lengyel László (57 kg) bronzérmesként zárt. A remek eredményeknek köszönhetően a Fradi szintén a második helyen végzett a csapatpontversenyben.

Kötöttfogásban Vámos Antal (82 kg) és László Koppány (110 kg) is a dobogó tetejére állhatott fel. Kudelász Hunor (97 kg) ezüst-, míg Toplak Zalán (77 kg) és Seregi Balázs (97 kg) bronzérmet szerzett. Ebben a szakágban viszont az FTC nyerte a csapatpontversenyt.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.

Ezüstérem a rangos nemzetközi zágrábi versenyről

Birkózónk, Jakab Dániel a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogóra a Croatia Openen.

Aranyérmes az FTC birkózója az év első válogatóján

Birkózónk, Gombos Alex győzelme mellett még két érmet szereztünk szabadfogásban.

Megvan! Muszukajev bronzérmes az Európa-bajnokságon!

Az FTC birkózója francia ellenfelét győzte le a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen.

Muszukajev Iszmail bronzért küzdhet az Eb-n

A Ferencváros világ- és Európa-bajnok birkózója 70 kilogrammban az elődöntőben nagy csatában kapott ki.