2019. április 25.
„Az edzőm közölte, nem mehetek többet fociedzésre”
Fővárosi riválistól érkezett, egyből Eb-érmet nyert és már most számolni kell vele – VIDEÓ!

Egy újabb tehetséges birkózóval folytatjuk az Albert Alapítvány által támogatott sportolóink sorát. Ismerjék meg Bak Gergelyt, aki 2016 végén egy közvetlen fővárosi riválistól érkezett a Ferencvároshoz és egyből letette a névjegyét. Sőt, 19 éves versenyzőnk az elmúlt években a junior és felnőtt korosztályban is eredményes volt.

Négy arany két országos bajnokságról

Az FTC birkózói hét érmet nyertek a hétvégi utánpótlás-versenyeken • Berlinben fradista dobogós is lett.

Hiába a szép mozdulat, Szabados búcsúzott a vb-től

Az FTC birkózója izgalmas csatában kapott ki a felnőtt Eb-ezüstérmestől a hazai U23-as vb-n – VIDEÓ!

Ezüstérem Kaposvárról

Az FTC két versenyzője is dobogóra állhatott a birkózók leány diákolimpiáján.

Kilenc birkózó érem, köztük öt arany

Tehetséges szabadfogású utánpótlás versenyzőink ezúttal a diákolimpia budapesti állomásán remekeltek.

Szabados Noémi ismét magyar bajnok lett!

Női birkózóink két, míg diák II-es fiú tehetségeink három éremmel zárták a hétvégi országos bajnokságokat.

Úgy ünnepel, mint Gera; Ezt üzente a Fradi-szurkolóknak

Muszukajev Iszmail látványos birkózással és örömével lopta be magát a közönség szívébe a vb-n – VIDEÓ!

Váncza magyar bajnok; Muszukajev meglepte a kicsiket

A junior kötöttfogású ob-n két éremmel zártunk, a kisebbek Győrben remekeltek nemzetközi versenyen.