2019. április 25.
„Az edzőm közölte, nem mehetek többet fociedzésre”
Fővárosi riválistól érkezett, egyből Eb-érmet nyert és már most számolni kell vele – VIDEÓ!

Egy újabb tehetséges birkózóval folytatjuk az Albert Alapítvány által támogatott sportolóink sorát. Ismerjék meg Bak Gergelyt, aki 2016 végén egy közvetlen fővárosi riválistól érkezett a Ferencvároshoz és egyből letette a névjegyét. Sőt, 19 éves versenyzőnk az elmúlt években a junior és felnőtt korosztályban is eredményes volt.

Bácsi Péter fontos új feladatokat kapott

Kétszeres világbajnok birkózónk lett a Magyar Birkózószövetség szakmai bizottságának vezetője.

Szabados Noémi bronzérmes a junior Eb-n!

Tehetséges versenyzőnk az utolsó pillanatban befejezett akcióval győzött 3-2-re a kisdöntőben.

Nem sikerült az éremszerzés

Váncza István kettő, Bak Gergely egy győzelmet aratott a spanyolországi junior Eb-n.

Aranydömping és két döntős csapat a hétvége mérlege

Birkózó szakosztályunk összesen öt arannyal és egy-egy ezüst, illetve bronzzal zárta a hétvégi versenyeket.

Az 50 éve elhunyt olimpiai bajnokra emlékeztek

A Magyar Birkózó Szövetség és az FTC közösen megemlékezett Helsinki olimpiai aranyérmesére, Szilvási Miklósra.

Három versenyen 17 érmet nyertek birkózóink

Az FTC szakosztályának fiataljai rendkívül eredményes hétvégét zártak a magyar és nemzetközi versenyeken.

Három érmet szereztünk a serdülő kötöttfogású ob-n

Birkózó szakosztályunk fiataljai egy ezüst- és két bronzéremmel zárták a korosztályos magyar bajnokságot.

Ezüstérem az országos bajnokságról

Váncza István ezüstéremmel zárta a kötöttfogású birkózók országos bajnokságának számító Honvéd-kupát.