Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2019. január 1.
Az év birkózójának válaszották Bácsi Pétert!
A United World Wrestling ranglistája alapján Bácsi Péter lett a 2018-as év legjobb kötöttfogású birkózója!

A United World Wrestling (Nemzetközi Bírkózó Szövetség) minden év lezárultával kihirdeti három kategóriában a szezon legjobb birkózóját. A férfiak között kötöttfogásban a győztes pedig a Ferencváros birkózója, a kétszeres világbajnok Bácsi Péter lett!

Győztest három kategóriában (legjobb női-, legjobb férfi szabadfogású-, legjobb férfi kötöttfogású birkózó) hirdetnek, egyaránt az előző idényben elért ranglista pontszámok alapján számolják ki, ki érdemli ki az év birkózója címet. Klubunk sportolója 2018-ban másodjára is világbajnok lett Budapesten és az egész évben szerzett 82 ranglista pontjával elhódította a címet.

Ezúton is gratulálunk a kiváló sportembernek és édesapának ehhez az elismeréshez!

Birkózás az Arénában

A MOL Vidi elleni rangadó előtt birkózóinkkal ismerkedhetnek meg a Groupama Arénába érkező szurkolóink!

Bronzos hétvége

Birkózó szakosztályunk fiataljai két harmadik hellyel zárták a hétvégi utánpótlás-versenyeket.

Egy drámai bronzérem története

Ismerjék meg az FTC egyik legnagyobb tehetségét, a birkózó Szabados Noémit és Eb-sikerének hátterét – VIDEÓ!

Váncza István és Bak Gergely aranyérmes!

Az FTC utánpótlás birkózói három versenyen összesen 15 érmet szereztek a hétvégén.

Fiatalok nemzetközi és hazai sikerei

Utánpótlás birkózóink összesen nyolc érmet nyertek két rangos hétvégi versenyen.

Szabados Noémi aranya mellett még három Fradi-érem

Az FTC junior női birkózói négy érmet szereztek a kaposvári minősítési versenyen.

Három fradista érem a rangos cseh viadalról

Bak Gergely, Szabados Márton és Váncza István is éremmel tért haza egy csehországi nemzetközi versenyről.

Egy hétvége, két verseny

Birkózóink különböző korosztályokban és helyszíneken összesen hat éremmel zárták a legutóbbi hétvégét.