2021. november 29.
Az év utolsó versenyein is több bajnokunk lett
A birkózók kadet országos bajnokságán, illetve az egyetemisták magyar bajnokságán is örülhettünk aranyéremnek.

A hétvégén zárult a birkózók idei versenyszezonja.

Az utolsó korosztályos országos bajnokságot, a kadétok szabadfogású viadalát Kaposváron rendezték meg, amelyen közel 150 birkózó indult.

Az 51 kilogrammban szereplő Lengyel László, illetve a 60 kilós Mizsei Zoltán aranyérmet nyert, míg a +110 kg-ban induló László Koppány ezüstérmet szerzett. Az eredmények alapján az összesített pontversenyben az FTC a második helyen végzett.

Egerben az Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságon három elsőségnek örülhettünk. Szabados Noémi a 68 kg-sok között nyert, míg a férfiaknál a kötöttfogásúak 82 és 87 kilós mezőnyében Kismóni Móric, illetve Dömök Péter állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

A legjobbak között az FTC egyik sikerszakosztálya

Birkózóink a három legeredményesebb egyesület között zártak 2021-ben. • Neves klubokat is megelőztünk.

Gyertyagyújtással emlékezünk Széles Józsefre

December 30-án, csütörtökön 17 órától az Építők csarnoknál gyertyagyújtással emlékezünk távozó legendánkra.

Újabb korosztály, újabb fradista magyar bajnok

Arany- és bronzérmet is szereztek utánpótlás birkózóink a zalaegerszegi országos bajnokságon.

Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán

Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi

Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

Kismóni Móric 5. lett a korosztályos vb-n

Az FTC versenyzője bár vezetett a bronzmeccsen, végül alulmaradt szerb riválisával szemben.