2020. február 5.
Bronzeső a korosztályos válogatóversenyeken
Az FTC utánpótlás szabad- és kötöttfogású birkózói összesen hat éremmel zárták a serdülő válogatót.

A hétvégén Flatz Openen aratott korosztályos sikerek mellett itthon serdülő birkózóink szépen szerepeltek a Tokodon megrendezett válogatóversenyen. A szabadfogásúaknál Lengyel László (52 kg) és László Koppány (85 kg) szerzett bronzérmet, míg kötöttfogásban Scheuring Vilmos (48 kg), Toplak Zalán (57 kg), Scheuring Márton (62 kg) és Kudelász Hunor (75 kg) állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Az FTC szakosztálya összesen hat bronzéremmel zárta a tokodi válogató versenyeket.

Három aranyéremmel zártuk a területi bajnokságot

Gombos Alex Moldovában szerzett értékes bronzérmet • Diák birkózóink Abonyban remekeltek.

Az FTC birkózója bronzérmet nyert Zágrábban

Dömök Péter üzbég és amerikai ellenfelet győzött le vasárnap.

Négy aranyérem a válogatón

Három egyéni szám mellett a csapatversenyt is az FTC nyerte a birkózók idei első válogatóján.

Sike András a Magyar Birkózó Hírességek Csarnokában

Az edző mellett Muszukajev Iszmail is elismerésben részesült.

Elnöki elismerés vb-bronzérmes birkózónknak

Muszukajev Iszmail remek évet zárt, az érmek után most Elnöki Elismerő Oklevelet vehetett át.

Nagy siker! A Fradi lett a bajnokcsapat

Utánpótlás szabadfogású birkózóink nagy budapesti egyesületeket megelőzve nyertek aranyérmet.

Muszukajev Iszmail ott van a világválogatottban

Európa-bajnok birkózónk is szőnyegre fog lépni a nemzetközi szövetség által szervezett világkupán.

Az év utolsó versenyén is lett ferencvárosi bajnoki cím

A birkózók Serdülő Szabadfogású Diákolimpiáján egy-egy aranyat és ezüstöt nyertünk.