2020. február 5.
Bronzeső a korosztályos válogatóversenyeken
Az FTC utánpótlás szabad- és kötöttfogású birkózói összesen hat éremmel zárták a serdülő válogatót.

A hétvégén Flatz Openen aratott korosztályos sikerek mellett itthon serdülő birkózóink szépen szerepeltek a Tokodon megrendezett válogatóversenyen. A szabadfogásúaknál Lengyel László (52 kg) és László Koppány (85 kg) szerzett bronzérmet, míg kötöttfogásban Scheuring Vilmos (48 kg), Toplak Zalán (57 kg), Scheuring Márton (62 kg) és Kudelász Hunor (75 kg) állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Az FTC szakosztálya összesen hat bronzéremmel zárta a tokodi válogató versenyeket.

Sikeres érettségi után irány a válogatott

Junior magyar bajnok birkózónk, Szabados Noémi a súlyok mellett az érettségi tételekkel is jól bánt – INTERJÚ!

Látni akarták a Fradi-klasszis csodáját, ezért...

Utánajártuk, miért ilyen jók és eredményesek az FTC fiatal szabadfogású birkózói – VIDEÓ!

Két súlycsoportban is fradista lett a legjobb magyar

Birkózóink kitettek magukért a junior válogatón: Bak Gergely arany-, Dömök Péter bronzérmet szerzett.

Ferencvárosi éremeső a szabadfogású és női versenyeken

Az FTC utánpótlás birkózói összesen 13 érmet nyertek a hazai válogatókon és magyar bajnokságokon.

Három birkózónk is megnyerte a korosztályos válogatót

Az FTC versenyzői összesen öt aranyéremmel zárták a hétvégi utánpótlás versenyeket.

Vigaszágas lett az Európa-bajnokságon vb-bronzérmesünk

Az FTC birkózója, Muszukajev Iszmail szombaton a vigaszágon folytathatja a római Eb-n – VIDEÓ!

A bronzért birkózott, végül ötödik lett Váncza István

Az FTC junior világ- és Európa-bajnoki bronzérmes birkózója nagy küzdelemben kapott ki a bronzmeccsen.

Tombolt a közönség: elképesztő fordítás a fradistától!

A birkózó Európa-bajnokságon Váncza István két fantasztikus sikert aratott és negyeddöntőig jutott – VIDEÓK!