2019. április 16.
Bronzos hétvége
Birkózó szakosztályunk fiataljai két harmadik hellyel zárták a hétvégi utánpótlás-versenyeket.

A hétvégén két versenyen is érdekelt volt az FTC birkózó szakosztálya. A lány diák és serdülő országos bajnokságon két versenyzőnk indult Dunakeszin. A diákok mezőnyében a 34 kilós Czeglédi Emese bronzérmet nyert, míg az 54 kilós serdülő Bolgár Lili nyolcadikként zárt.

A kadet kötöttfogású fiúk Esztergomban vettek részt minősítési versenyen. A ferencvárosi indulók közül a legjobb eredményt a 80 kilós Tímár Máté (a képen jobbról a második) érte el, aki súlycsoportjában harmadikként végzett. Seregei Balázs (110 kg) negyedik, Szudi Patrik (71 kg) pedig 13. lett.

Az 50 éve elhunyt olimpiai bajnokra emlékeztek

A Magyar Birkózó Szövetség és az FTC közösen megemlékezett Helsinki olimpiai aranyérmesére, Szilvási Miklósra.

Három versenyen 17 érmet nyertek birkózóink

Az FTC szakosztályának fiataljai rendkívül eredményes hétvégét zártak a magyar és nemzetközi versenyeken.

Három érmet szereztünk a serdülő kötöttfogású ob-n

Birkózó szakosztályunk fiataljai egy ezüst- és két bronzéremmel zárták a korosztályos magyar bajnokságot.

Ezüstérem az országos bajnokságról

Váncza István ezüstéremmel zárta a kötöttfogású birkózók országos bajnokságának számító Honvéd-kupát.

„A Fradi az egy csapatba való tartózást jelenti nekem”

120 éves a Fradi! Sike András mondja el, mit jelent neki a Ferencváros.

Három FTC-érem Bukarestből

Junior válogatott birkózóink rangos nemzetközi versenyről tértek haza értékes érmekkel.

Szabados Noémi bajnok és Eb-induló!

Junior birkózónk, Szabados Noémi aranyérmes lett a hétvégi válogatón és kijutott az Eb-re – VIDEÓ!

„Az edzőm közölte, nem mehetek többet fociedzésre”

Fővárosi riválistól érkezett, egyből Eb-érmet nyert és már most számolni kell vele – VIDEÓ!