2019. április 16.
Bronzos hétvége
Birkózó szakosztályunk fiataljai két harmadik hellyel zárták a hétvégi utánpótlás-versenyeket.

A hétvégén két versenyen is érdekelt volt az FTC birkózó szakosztálya. A lány diák és serdülő országos bajnokságon két versenyzőnk indult Dunakeszin. A diákok mezőnyében a 34 kilós Czeglédi Emese bronzérmet nyert, míg az 54 kilós serdülő Bolgár Lili nyolcadikként zárt.

A kadet kötöttfogású fiúk Esztergomban vettek részt minősítési versenyen. A ferencvárosi indulók közül a legjobb eredményt a 80 kilós Tímár Máté (a képen jobbról a második) érte el, aki súlycsoportjában harmadikként végzett. Seregei Balázs (110 kg) negyedik, Szudi Patrik (71 kg) pedig 13. lett.

Fradistának is szoríthatunk a világbajnokságon

Csütörtökön mutatkozik be a vb-n az FTC frissen igazolt birkózója, a honosított Muszukajev Iszmail.

Értékes érmek a rangos utánpótlás-versenyről

Az FTC fiatal birkózói kiválóan szerepeltek a zentai nemzetközi viadalon.

Búcsúzik a világbajnok – visszavonul Bácsi Péter

Befejezi pályafutását a kétszeres világ- és Európa-bajnok, olimpiai ötödik helyezett Bácsi Péter - VIDEÓ!

Világbajnoki búcsú a negyeddöntőben

Junior magyar bajnok birkózónk, Szabados Noémi számára a legjobb nyolc között ért véget a korosztályos vb.

Bácsi Péter fontos új feladatokat kapott

Kétszeres világbajnok birkózónk lett a Magyar Birkózószövetség szakmai bizottságának vezetője.

Szabados Noémi bronzérmes a junior Eb-n!

Tehetséges versenyzőnk az utolsó pillanatban befejezett akcióval győzött 3-2-re a kisdöntőben.

Nem sikerült az éremszerzés

Váncza István kettő, Bak Gergely egy győzelmet aratott a spanyolországi junior Eb-n.

Aranydömping és két döntős csapat a hétvége mérlege

Birkózó szakosztályunk összesen öt arannyal és egy-egy ezüst, illetve bronzzal zárta a hétvégi versenyeket.