2021. augusztus 28.
Egy arany és két ezüst a felnőtt birkózó ob-n
Szabados Noémi aranya mellett Kismóni Móric és Szabó Viktória nyert ezüstöt a felnőtt ob-n.

Augusztus 28-án, szombaton a Kozma István Birkózó Akadémián rendezték a birkózók Felnőtt Országos Bajnokságát.

A Ferencvárost a 65 kilogrammosok mezőnyében az idei junior Eb ezüstérmese, Szabados Noémi, valamint Szabó Nikolett képviselte, míg 82 kg-ban Dömök Péter és Kismóni Móric vett részt a versenyen.

Junior Európa-bajnoki ezüstérmes versenyzőnk saját súlycsoportjának egyéni versenyének az élen zárt, az FTC női csapat tagjaként bronzérmet szerzett, míg Szabó Nikolett a második helyet szerezte meg. A férfiak 82 kilós versenyében Kismóni Móric ezüstérmet nyert, míg Dömök Péter a hatodik helyen végzett.

Vb-indulást ért a két fradista magyar bajnoki címe

Birkózónk, Szabados Noémi és Váncza István is megnyerte súlycsoportját az U23-as Országos Bajnokságon.

Elhunyt korábbi birkózónk, Szabó Zoltán

Egykori kiválóságunk életének 43. életévében, egy váratlan betegséget követően távozott közülünk.

3/3! Összetettben magyar bajnok lett a fradista

Birkózónk, Mizsei Zoltán a Lupa Beachen is megnyerte a strandbirkózó ob aktuális fordulóját.

A Fradi Eb-ezüstérmesének is szurkolhatunk a vb-n

Az oroszországi junior birkózó-világbajnokságon felnőtt magyar bajnokunk, Szabados Noémi is indul.

Ismét taroltak a fradista testvérek - ezúttal Siófokon

Az FTC két birkózója, Mizsei Zoltán és Mizsei Bátor ismét megnyerte súlycsoportját a strandbirkózó ob-n.

Itt az újabb siker! Vb-bronzérmes lett a fradista!

A budapesti kadet birkózó vb-n Gombos Alex a vigaszágra került, majd ott nagyot küzdve nyert bronzérmet.

Szentesen indult el a strandbirkózó szezon

Az FTC sportolói két arany- egy ezüst- és egy bronzéremmel zárták a strandbirkózó ob sorozat első állomását.

Eb-ezüstéremmel zárt a Fradi magyar bajnoka

Birkózónk, Szabados Noémi majdnem felállt nagy hátrányból a junior Európa-bajnokság fináléjában.