2021. november 16.
Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán
Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Az idei évben Orosházán rendezték meg az országos bajnokságot, ahol három versenyzőnk, Szabó Nikolett, Gombos Alex és Mizsei Zoltán is érmet szerzett.

Szabó Nikolett parádés teljesítményt nyújtva, remek birkózással jutott 62kg-ban a döntőbe, ahol azonban már nem tudott diadalmaskodni, így ezüstérmet szerzett csapatunknak.

A 61 kilogrammosok között házi döntőt rendeztek, ugyanis két versenyzőnk, Gombos Alex és Mizsei Zoltán mérkőzött meg az aranyéremért. Kiválóságaink látványos és izgalmas csatát vívtak, de végül 14-12-re Gombos Alex győzött, így ő állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Az év utolsó versenyein is több bajnokunk lett

A birkózók kadet országos bajnokságán, illetve az egyetemisták magyar bajnokságán is örülhettünk aranyéremnek.

Újabb korosztály, újabb fradista magyar bajnok

Arany- és bronzérmet is szereztek utánpótlás birkózóink a zalaegerszegi országos bajnokságon.

Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi

Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

Kismóni Móric 5. lett a korosztályos vb-n

Az FTC versenyzője bár vezetett a bronzmeccsen, végül alulmaradt szerb riválisával szemben.

A vb-bronzért csatázhat Kismóni Móric

Az U23-as birkózó vb-n ferencvárosi éremért is szoríthatunk.

Három diákolimpiai bajnokot ünnepelhettünk

Az FTC birkózói összesen öt érmet nyertek a hétvégi diákolimpiai bajnokságokon.

Olimpiai bajnokunkat Egri Csillaggá avatták

Sike Andrást nagy megtiszteltetés érte a városban, ahol felnőtt és ahol pályafutását kezdte – VIDEÓ!

Két birkózónk ismét diákolimpiai bajnok lett

Toplak Barna és Helyes Erik ezúttal a kaposvári kötöttfogású versenyen lett aranyérmes.