2021. november 16.
Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán
Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Az idei évben Orosházán rendezték meg az országos bajnokságot, ahol három versenyzőnk, Szabó Nikolett, Gombos Alex és Mizsei Zoltán is érmet szerzett.

Szabó Nikolett parádés teljesítményt nyújtva, remek birkózással jutott 62kg-ban a döntőbe, ahol azonban már nem tudott diadalmaskodni, így ezüstérmet szerzett csapatunknak.

A 61 kilogrammosok között házi döntőt rendeztek, ugyanis két versenyzőnk, Gombos Alex és Mizsei Zoltán mérkőzött meg az aranyéremért. Kiválóságaink látványos és izgalmas csatát vívtak, de végül 14-12-re Gombos Alex győzött, így ő állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Vereség a selejtezőben

Mizsei Zoltán képviselte az FTC-t az U20-as birkózó Európa-bajnokságon.

Fényesen csillogó érmek Széles József emlékére

Az FTC fiatal birkózói nemrég elhunyt mesteredzőnk emléke előtt is tisztelegtek a Budapest Bajnokságon.

Remekül teljesítettek fiatal birkózóink

Tatán és Budapesten is szőnyegre léptek sportolóink.

Bronzérem a középiskolások legnagyobb versenyéről

Franciaországban nemzetközi, Püspökladányban magyar bajnokságon bizonyítottak a fradista birkózók.

Fradista győzelmek Bukarestben

Kudelász Hunor és Lengyel László is aranyérmes lett az U17-es nemzetközi versenyen a román fővárosban.

Öt éremmel zártuk az újabb korosztályos ob-t

Fiatal birkózóink négy súlycsoportban és csapatban is dobogóra állhattak.

Két birkózónk is megnyerte a korosztályos válogatót

A serdülők nagykanizsai versenyén szabadfogásban és a női mezőnyben született ferencvárosi aranyérem.

Egyéniben öt arany, csapatban egy-egy ezüst és bronz

Szombaton rendezték a birkózók 2022. évi felnőtt kötött- és szabadfogású, valamint női országos bajnokságát.