2019. március 18.
Egy hétvége, két verseny
Birkózóink különböző korosztályokban és helyszíneken összesen hat éremmel zárták a legutóbbi hétvégét.

Az FTC birkózó szakosztályának versenyzői egy hazai, és egy nemzetközi versenyen voltak érdekeltek a mögöttünk hagyott hétvégén.

Az egri Diák II-es kötöttfogású országos bajnokságról három éremmel tértek haza versenyzőink, a 38 kilogrammos Toplak Barna és a 42 kilogrammos Laza Máté a dobogó második, míg az 58 kilogrammos Helyes Erik a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A bulgáriai Zlati Dinev Rojdev szabadfogású serdülő nemzetközi versenyen is indult fradista birkózó, a 48 kilogrammos Gombos Alex pedig nem csak ott volt, de bronzéremmel térhetett haza.

Birkózás az Arénában

A MOL Vidi elleni rangadó előtt birkózóinkkal ismerkedhetnek meg a Groupama Arénába érkező szurkolóink!

Bronzos hétvége

Birkózó szakosztályunk fiataljai két harmadik hellyel zárták a hétvégi utánpótlás-versenyeket.

Egy drámai bronzérem története

Ismerjék meg az FTC egyik legnagyobb tehetségét, a birkózó Szabados Noémit és Eb-sikerének hátterét – VIDEÓ!

Váncza István és Bak Gergely aranyérmes!

Az FTC utánpótlás birkózói három versenyen összesen 15 érmet szereztek a hétvégén.

Fiatalok nemzetközi és hazai sikerei

Utánpótlás birkózóink összesen nyolc érmet nyertek két rangos hétvégi versenyen.

Szabados Noémi aranya mellett még három Fradi-érem

Az FTC junior női birkózói négy érmet szereztek a kaposvári minősítési versenyen.

Három fradista érem a rangos cseh viadalról

Bak Gergely, Szabados Márton és Váncza István is éremmel tért haza egy csehországi nemzetközi versenyről.

Szabados: Nem volt időm gondolkozni!

Szabados Noémi az utolsó másodpercekben szerezte meg a bronzérmet az U23-as Európa-bajnokságon!