2022. november 17.
Elnöki elismerés vb-bronzérmes birkózónknak
Muszukajev Iszmail remek évet zárt, az érmek után most Elnöki Elismerő Oklevelet vehetett át.

A szabadfogásúak 65 kilogrammos súlycsoportjában érdekelt birkózónk idén Európa-bajnok lett a budapesti kontinenstornán, a belgrádi világbajnokságon pedig nagy csatában bronzérmet szerzett. Klubunk ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán Elnöki Elismerő Oklevelet adott át világbajnoki teljesítménye után sportolónknak.

Muszukajev 44 ezer ranglistapontot gyűjtött idén, így a harmadik helyen zárt a birkózók idei világranglistáján. A kategória első helyezettje a világbajnok iráni Rahman Amuzad lett.

Muszukajev Iszmail elégedett idei évével, de a FradiMédiának elárulta, már teljes erőbedobással a párizsi olimpiára készül.

Három aranyéremmel zártuk a területi bajnokságot

Gombos Alex Moldovában szerzett értékes bronzérmet • Diák birkózóink Abonyban remekeltek.

Az FTC birkózója bronzérmet nyert Zágrábban

Dömök Péter üzbég és amerikai ellenfelet győzött le vasárnap.

Négy aranyérem a válogatón

Három egyéni szám mellett a csapatversenyt is az FTC nyerte a birkózók idei első válogatóján.

Sike András a Magyar Birkózó Hírességek Csarnokában

Az edző mellett Muszukajev Iszmail is elismerésben részesült.

Nagy siker! A Fradi lett a bajnokcsapat

Utánpótlás szabadfogású birkózóink nagy budapesti egyesületeket megelőzve nyertek aranyérmet.

Muszukajev Iszmail ott van a világválogatottban

Európa-bajnok birkózónk is szőnyegre fog lépni a nemzetközi szövetség által szervezett világkupán.

Az év utolsó versenyén is lett ferencvárosi bajnoki cím

A birkózók Serdülő Szabadfogású Diákolimpiáján egy-egy aranyat és ezüstöt nyertünk.

Szabados Noémi ötödik az U23-as világbajnokságon

Klubunk tehetséges birkózója 6-2-re kikapott ukrán ellenfele ellen a spanyolországi U23-as vb bronzmeccsén.