2019. szeptember 3.
Értékes érmek a rangos utánpótlás-versenyről
Az FTC fiatal birkózói kiválóan szerepeltek a zentai nemzetközi viadalon.

A hétvégén Zentán rendezték meg az utánpótlás birkózók 29. Nikola Vukov Emlékversenyét, amelyen az FTC diák korosztályú versenyzői is indultak. Erdélyi Róbert a 46 kilogrammosok között szerzett ezüstérmet, míg Scheuring Vilmos (50 kg), Toplak Zalán (52 kg) és Váradi Zsolt (68 kg) a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Rajtuk kívül Toplak Barna és Hegyi Aladár egy-egy ötödik helyet szerzett súlycsoportjában.

Hiába a szép mozdulat, Szabados búcsúzott a vb-től

Az FTC birkózója izgalmas csatában kapott ki a felnőtt Eb-ezüstérmestől a hazai U23-as vb-n – VIDEÓ!

Ezüstérem Kaposvárról

Az FTC két versenyzője is dobogóra állhatott a birkózók leány diákolimpiáján.

Kilenc birkózó érem, köztük öt arany

Tehetséges szabadfogású utánpótlás versenyzőink ezúttal a diákolimpia budapesti állomásán remekeltek.

Szabados Noémi ismét magyar bajnok lett!

Női birkózóink két, míg diák II-es fiú tehetségeink három éremmel zárták a hétvégi országos bajnokságokat.

Úgy ünnepel, mint Gera; Ezt üzente a Fradi-szurkolóknak

Muszukajev Iszmail látványos birkózással és örömével lopta be magát a közönség szívébe a vb-n – VIDEÓ!

Váncza magyar bajnok; Muszukajev meglepte a kicsiket

A junior kötöttfogású ob-n két éremmel zártunk, a kisebbek Győrben remekeltek nemzetközi versenyen.

Elnöki elismerés az olimpiára kijutó fradistának

A birkózó világbajnokságon bronzérmes Muszukajev Iszmail elnöki elismerésben részesült – VIDEÓ!

Egy arany- és két bronzérem az ob-ról

Birkózó szakosztályunk kadet versenyzői szépen szerepeltek a korosztály magyar bajnokságon.