2019. november 25.
Frissen igazolt birkózónk egyből aranyat nyert
Az FTC fiatal birkózói összesen 21 érmet nyertek a múlt heti utánpótlás-versenyeken.

Kecskeméten rendezték meg a korábbi ferencvárosi klasszis birkózó, Balla József emléke előtt tisztelgő utánpótlás-versenyt, amelyen a Fradi szakosztálya kiválóan szerepelt. Fiatal tehetségeink összesen 17 érmet, köztük négy aranyat, négy ezüstöt és kilenc bronzot szereztek négy korosztályban.

A hétvégén Kiskunfélegyházán zajlott a Diák II-es korosztályúak szabadfogású diákolimpiai bajnoksága. Az FTC egyetlen aranyérmét a 63 kilogrammosok között induló, a Budapest Honvédtól nemrég szerződtetett Nádasdi Péter nyerte, a döntőben éppen fradista klubtársát, Helyes Eriket győzte le. Rajtuk kívül Toplak Barna (42 kg) és Zavaczky Zalán (54 kg) szerzett még bronzérmet.

Balla József Emlékverseny, Kecskemét
GYERMEK
Aranyérmes: Németh Olivér
Ezüstérmes: Kovács György
Bronzérmesek: Bolvári Kristóf, Dobai Sámuel, Csernák Levente, Kázsmér Kamilla, Radics Benedek

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.

Ezüstérem a rangos nemzetközi zágrábi versenyről

Birkózónk, Jakab Dániel a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogóra a Croatia Openen.

Aranyérmes az FTC birkózója az év első válogatóján

Birkózónk, Gombos Alex győzelme mellett még két érmet szereztünk szabadfogásban.

Megvan! Muszukajev bronzérmes az Európa-bajnokságon!

Az FTC birkózója francia ellenfelét győzte le a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen.

Muszukajev Iszmail bronzért küzdhet az Eb-n

A Ferencváros világ- és Európa-bajnok birkózója 70 kilogrammban az elődöntőben nagy csatában kapott ki.