2023. február 6.
Három aranyéremmel zártuk a területi bajnokságot
Gombos Alex Moldovában szerzett értékes bronzérmet • Diák birkózóink Abonyban remekeltek.

A hétvégén Abonyban rendezték meg az év első Diák I-es és II-es Területi Birkózó Bajnokságát, amelyen a Ferencváros szakosztálya népes csapattal indult.

Aranyérmes lett Mikulajcsik Zsombor (54 kg), Horváth Márk (63 kg) és Kovács György (+85 kg), míg Varjú Ábel (38 kg) ezüst-, Dobai Sámuel (46 kg) és Bolgár Bence (63 kg) bronzérmet szerzett.

Moldova fővárosában, Kisinyovban rendeztek U20-as Nemzetközi Szabadfogású Versenyt, amelyen a válogatottban ott volt az FTC tehetsége, Gombos Alex. Versenyzőnk végül a bronzérmet szerezte meg a 65 kilogrammosok mezőnyében.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.

Ezüstérem a rangos nemzetközi zágrábi versenyről

Birkózónk, Jakab Dániel a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogóra a Croatia Openen.

Aranyérmes az FTC birkózója az év első válogatóján

Birkózónk, Gombos Alex győzelme mellett még két érmet szereztünk szabadfogásban.

Megvan! Muszukajev bronzérmes az Európa-bajnokságon!

Az FTC birkózója francia ellenfelét győzte le a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen.

Muszukajev Iszmail bronzért küzdhet az Eb-n

A Ferencváros világ- és Európa-bajnok birkózója 70 kilogrammban az elődöntőben nagy csatában kapott ki.