2021. november 8.
Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi
Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

A hétvégén Püspökladányban rendezték meg a serdülő szabadfogású birkózók országos bajnokságát, amelyen 43 szakosztály közel 150 versenyzője indult. Az FTC ezúttal is népes csapattal szerepelt a versenyen.

Kerecsanin Mátyás 38, Mizsei Bátor 52, míg László Koppány +85 kilogrammban nyert aranyérmet. Nekik köszönhetően a Ferencváros nyerte a legtöbb egyéni bajnoki címet az ob-n.

Rajtuk kívül még egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek fiataljaink, a remek szerepléssel pedig az FTC megnyerte az összesített csapatpontversenyt is.

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.