2021. november 8.
Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi
Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

A hétvégén Püspökladányban rendezték meg a serdülő szabadfogású birkózók országos bajnokságát, amelyen 43 szakosztály közel 150 versenyzője indult. Az FTC ezúttal is népes csapattal szerepelt a versenyen.

Kerecsanin Mátyás 38, Mizsei Bátor 52, míg László Koppány +85 kilogrammban nyert aranyérmet. Nekik köszönhetően a Ferencváros nyerte a legtöbb egyéni bajnoki címet az ob-n.

Rajtuk kívül még egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek fiataljaink, a remek szerepléssel pedig az FTC megnyerte az összesített csapatpontversenyt is.

Az év utolsó versenyein is több bajnokunk lett

A birkózók kadet országos bajnokságán, illetve az egyetemisták magyar bajnokságán is örülhettünk aranyéremnek.

Újabb korosztály, újabb fradista magyar bajnok

Arany- és bronzérmet is szereztek utánpótlás birkózóink a zalaegerszegi országos bajnokságon.

Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán

Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Kismóni Móric 5. lett a korosztályos vb-n

Az FTC versenyzője bár vezetett a bronzmeccsen, végül alulmaradt szerb riválisával szemben.

A vb-bronzért csatázhat Kismóni Móric

Az U23-as birkózó vb-n ferencvárosi éremért is szoríthatunk.

Három diákolimpiai bajnokot ünnepelhettünk

Az FTC birkózói összesen öt érmet nyertek a hétvégi diákolimpiai bajnokságokon.

Olimpiai bajnokunkat Egri Csillaggá avatták

Sike Andrást nagy megtiszteltetés érte a városban, ahol felnőtt és ahol pályafutását kezdte – VIDEÓ!

Két birkózónk ismét diákolimpiai bajnok lett

Toplak Barna és Helyes Erik ezúttal a kaposvári kötöttfogású versenyen lett aranyérmes.