2019. január 26.
Három érem a Kőér utcából
Három éremmel tértünk haza a Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezett 2019-es Pénzügyőr-kupáról.

Az egykori Spartacusban, a fővárosi Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezte meg a 2019-es év első hivatalos versenyét a Pénzügyőr SE csapata. Az idei Pénzügyőr-kupán a felnőtt korosztály női és kötöttfogású férfi birkózói mérték össze tudásukat. Az FTC birkózó szakosztályának csapata mindkét versenyben képviseltette magát.

Ezúttal a hölgyeknek sikerült jobban a versenynap: 50 kilogrammban Kyparissi Vassiliki, 62 kilogrammban Szabó Nikolett, míg 65 kilogrammban Szabados Noémi szerzett ezüstérmet.

A férfiak kötöttfogású versenyében a 67 kilogrammos Váncza István és a 97 kilogrammos Martin Bence is az 5. helyen végzett.

Elhunyt Kruj Iván

Életének 87. évében elhunyt Kruj Iván, az FTC egykori birkózója, edzője, vezetőedzője, szakosztályvezetője.

Legyőzte a vb-bronzérmest, aranyat nyert a fradista

Váncza István több nagy skalpot is szerzett a tatai nemzetközi felkészülési birkózó versenyen.

Muszukajev ezüstérmet szerzett a belgrádi világkupán!

Az FTC vb-bronzérmes, olimpiai résztvevő birkózóját csak örmény riválisa tudta megállítani.

Muszukajev szárnyalt! Döntős a belgrádi Világkupán!

Az FTC vb-bronzérmes, olimpiai résztvevő birkózója szenzációs teljesítménnyel finalista - VIDEÓ!

Világsztárral mérkőzött a fradista - VIDEÓN a meccs!

Nem mindennapi csatát vívott az edzőtáborban világbajnoki bronzérmes birkózónk, Muszukajev Iszmail.

Két ferencvárosi is ott lesz az év főversenyén

A birkózók belgrádi világkupáján Muszukajev Iszmail és Váncza István képviseli az FTC-t a válogatottban.

Fradista éremeső Szigetszentmiklóson

Az FTC fiatal birkózói remek eredményeket értek el a hétvégi gyermek és diák szabadfogású versenyen.

Öt arany - tarolt az FTC a Birkózó Akadémián

Az FTC 11 birkózója nyert érmet, amellyel a dobogó tetejére repítették a csapatot a pontversenyben.