2019. január 26.
Három érem a Kőér utcából
Három éremmel tértünk haza a Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezett 2019-es Pénzügyőr-kupáról.

Az egykori Spartacusban, a fővárosi Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezte meg a 2019-es év első hivatalos versenyét a Pénzügyőr SE csapata. Az idei Pénzügyőr-kupán a felnőtt korosztály női és kötöttfogású férfi birkózói mérték össze tudásukat. Az FTC birkózó szakosztályának csapata mindkét versenyben képviseltette magát.

Ezúttal a hölgyeknek sikerült jobban a versenynap: 50 kilogrammban Kyparissi Vassiliki, 62 kilogrammban Szabó Nikolett, míg 65 kilogrammban Szabados Noémi szerzett ezüstérmet.

A férfiak kötöttfogású versenyében a 67 kilogrammos Váncza István és a 97 kilogrammos Martin Bence is az 5. helyen végzett.

Nagy siker! A Fradi lett a bajnokcsapat

Utánpótlás szabadfogású birkózóink nagy budapesti egyesületeket megelőzve nyertek aranyérmet.

Muszukajev Iszmail ott van a világválogatottban

Európa-bajnok birkózónk is szőnyegre fog lépni a nemzetközi szövetség által szervezett világkupán.

Az év utolsó versenyén is lett ferencvárosi bajnoki cím

A birkózók Serdülő Szabadfogású Diákolimpiáján egy-egy aranyat és ezüstöt nyertünk.

Szabados Noémi ötödik az U23-as világbajnokságon

Klubunk tehetséges birkózója 6-2-re kikapott ukrán ellenfele ellen a spanyolországi U23-as vb bronzmeccsén.

Éremszerzésért birkózik kiválóságunk Pontevedrában

Szabados Noémi az U23-as világbajnokságon a bronzéremért száll harcba csütörtökön.

Újabb korosztály, újabb bajnoki címek a fradistáktól

Négy éremmel és számos pontszerző helyezéssel zárták birkózóink a Serdülő Országos Bajnokságot.