2019. január 26.
Három érem a Kőér utcából
Három éremmel tértünk haza a Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezett 2019-es Pénzügyőr-kupáról.

Az egykori Spartacusban, a fővárosi Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezte meg a 2019-es év első hivatalos versenyét a Pénzügyőr SE csapata. Az idei Pénzügyőr-kupán a felnőtt korosztály női és kötöttfogású férfi birkózói mérték össze tudásukat. Az FTC birkózó szakosztályának csapata mindkét versenyben képviseltette magát.

Ezúttal a hölgyeknek sikerült jobban a versenynap: 50 kilogrammban Kyparissi Vassiliki, 62 kilogrammban Szabó Nikolett, míg 65 kilogrammban Szabados Noémi szerzett ezüstérmet.

A férfiak kötöttfogású versenyében a 67 kilogrammos Váncza István és a 97 kilogrammos Martin Bence is az 5. helyen végzett.

97 kg Martin Bence 5.

Muszukajev az ünneplésről: „Láttam Gera szaltóját, de…”

Világbajnoki bronzérmes birkózónk sikeréről, látványos mozdulatairól és öröméről is mesélt – INTERJÚ, VIDEÓK!

Világbajnoki bronzérmes az FTC birkózója!

Muszukajev Iszmail ismét látványosan nyert, ráadásul a címvédőt verte meg – VIDEÓ!

Már három fradista ott van az olimpián! Íme, a lista!

Birkózónk, Muszukajev Iszmail biztosan ott lesz Tokióban, de több sportolónk is teljesítette az A-szintet.

Vb-bronzéremért küzdhet pénteken az FTC birkózója

A már olimpiai kvótás Muszukajev Iszmail kikapott az elődöntőben, de pénteken éremért birkózhat a vb-n.

Éremeső a Tatai úton

Fiatal birkózóink fantasztikus eredményekkel tértek haza a Diák I-II. Területi Kötöttfogású OB-ról.

Fradistának is szoríthatunk a világbajnokságon

Csütörtökön mutatkozik be a vb-n az FTC frissen igazolt birkózója, a honosított Muszukajev Iszmail.

Értékes érmek a rangos utánpótlás-versenyről

Az FTC fiatal birkózói kiválóan szerepeltek a zentai nemzetközi viadalon.

Búcsúzik a világbajnok – visszavonul Bácsi Péter

Befejezi pályafutását a kétszeres világ- és Európa-bajnok, olimpiai ötödik helyezett Bácsi Péter - VIDEÓ!