2023. február 20.
Három érem a korosztályos országos bajnokságról
Diák I-es birkózóink két ezüst- és egy bronzérmet nyertek a kaposvári versenyen.

A hétvégén Kaposváron rendezték meg a birkózók Diák I-es Országos Bajnokságát, amelyen az FTC öt versenyzővel indult szabadfogásban.

Szabó Huba (35 kg) és Kovács György (+85) ezüstérmet nyert súlycsoportjában, míg az 54 kilogrammosok mezőnyében induló Mikulajcsik Zsombor harmadikként zárt.

Két érem az U20-as nemzetközi válogatóversenyről

U20-as szabadfogású birkózóink Baracsi Imrére emlékezve válogatóztak.

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.