2019. március 19.
Három fradista érem a rangos cseh viadalról
Bak Gergely, Szabados Márton és Váncza István is éremmel tért haza egy csehországi nemzetközi versenyről.

A hétvégén a kadet és junior magyar kötöttfogású birkózóválogatott versenyzői a csehországi Ústí nad Labemben megrendezett Chomutov Grand Prix-en indultak. Az FTC-t három birkózó, Bak Gergely, Szabados Márton és Váncza István képviselte az idősebb korosztályban. A rangos viadalon tizennyolc nemzet (cseh, lett, finn, amerikai, svájci, moldovai, észt, fehérorosz, magyar, francia, lengyel, német, litván, szlovák, horvát, holland és ukrán) több, mint háromszáz birkózója küzdött az érmekért.

Junior világ- és Európa-bajnoki bronzérmesünk, Váncza István (a képen balról a harmadik) a 67 kilogrammosok között, míg a junior Eb-ötödik Szabados Márton a 130 kilósoknál szerzett ezüstérmet. Kadet Eb-harmadik birkózónk, Bak Gergely (a képen balról a második) pedig a 72 kilósok mezőnyében állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Elhunyt Kruj Iván

Életének 87. évében elhunyt Kruj Iván, az FTC egykori birkózója, edzője, vezetőedzője, szakosztályvezetője.

Legyőzte a vb-bronzérmest, aranyat nyert a fradista

Váncza István több nagy skalpot is szerzett a tatai nemzetközi felkészülési birkózó versenyen.

Muszukajev ezüstérmet szerzett a belgrádi világkupán!

Az FTC vb-bronzérmes, olimpiai résztvevő birkózóját csak örmény riválisa tudta megállítani.

Muszukajev szárnyalt! Döntős a belgrádi Világkupán!

Az FTC vb-bronzérmes, olimpiai résztvevő birkózója szenzációs teljesítménnyel finalista - VIDEÓ!

Világsztárral mérkőzött a fradista - VIDEÓN a meccs!

Nem mindennapi csatát vívott az edzőtáborban világbajnoki bronzérmes birkózónk, Muszukajev Iszmail.

Két ferencvárosi is ott lesz az év főversenyén

A birkózók belgrádi világkupáján Muszukajev Iszmail és Váncza István képviseli az FTC-t a válogatottban.

Fradista éremeső Szigetszentmiklóson

Az FTC fiatal birkózói remek eredményeket értek el a hétvégi gyermek és diák szabadfogású versenyen.

Öt arany - tarolt az FTC a Birkózó Akadémián

Az FTC 11 birkózója nyert érmet, amellyel a dobogó tetejére repítették a csapatot a pontversenyben.