2019. május 6.
Három FTC-érem Bukarestből
Junior válogatott birkózóink rangos nemzetközi versenyről tértek haza értékes érmekkel.

Az FTC utánpótlás birkózói három versenyen indultak a hétvégén. Junior válogatottjaink a bukaresti Dumitru Pirvulescu és Vasile Iorga Junior Nemzetközi Versenyen szerepeltek kiválóan. A nőknél 65 kilogrammban Szabados Noémi (a képen balról a negyedik), míg a férfiaknál a 67 kilós Váncza István (jobbról a negyedik) szerzett ezüstérmet, a 72 kilósok között induló Bak Gergely (balról a második) pedig a dobogó legalsó fokára állhatott fel.

Győrben a szabadfogású versenyzőinkért szurkolhattunk a serdülő országos bajnokságon. A legjobb eredményt Gombos Alex érte el, aki a 48 kilósok között aranyérmes lett, a súlycsoport másik ferencvárosi induló, Lengyel László pedig bronzérmesként zárt. Szintén a dobogó legalsó fokára állhatott fel Seregei Balázs a +85 kilogrammosok mezőnyében.

A szigetszentmiklósi felnőtt női országos bajnokságon Szabó Nikolett volt az egyetlen fradista birkózó, aki a 65 kilogrammosok között az ötödik helyen zárt.

Az 50 éve elhunyt olimpiai bajnokra emlékeztek

A Magyar Birkózó Szövetség és az FTC közösen megemlékezett Helsinki olimpiai aranyérmesére, Szilvási Miklósra.

Három versenyen 17 érmet nyertek birkózóink

Az FTC szakosztályának fiataljai rendkívül eredményes hétvégét zártak a magyar és nemzetközi versenyeken.

Három érmet szereztünk a serdülő kötöttfogású ob-n

Birkózó szakosztályunk fiataljai egy ezüst- és két bronzéremmel zárták a korosztályos magyar bajnokságot.

Ezüstérem az országos bajnokságról

Váncza István ezüstéremmel zárta a kötöttfogású birkózók országos bajnokságának számító Honvéd-kupát.

„A Fradi az egy csapatba való tartózást jelenti nekem”

120 éves a Fradi! Sike András mondja el, mit jelent neki a Ferencváros.

Szabados Noémi bajnok és Eb-induló!

Junior birkózónk, Szabados Noémi aranyérmes lett a hétvégi válogatón és kijutott az Eb-re – VIDEÓ!

„Az edzőm közölte, nem mehetek többet fociedzésre”

Fővárosi riválistól érkezett, egyből Eb-érmet nyert és már most számolni kell vele – VIDEÓ!