2021. május 17.
Három magyar bajnoka lett a Ferencvárosnak
Utánpótlás birkózóink közül hárman is aranyérmesek lett a Diák I-es Országos Bajnokságon.

A hétvégén Egerben rendezték a birkózók Diák I-es korosztályának országos bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult.

Tizenegy versenyzőkből hárman is aranyérmesek lettek. A lányok a 46 kilogrammos Czeglédi Emese, míg a kötöttfogású fiúknál a szintén 46 kilós Toplak Barna és a 76 kg-os Helyes Erik állhatott fel a dobogó tetejére.

Rajtuk kívül egy második és két harmadik helyezést szereztek a ferencvárosi fiatalok, illetve a fiúk kötöttfogásúak csapatpontversenyében az FTC bronzérmet nyert.

Eb-negyeddöntőig jutott a Fradi birkózója

Gombos Alex két remek győzelmet aratott a bulgáriai Kadet Európa-bajnokságon.

Újabb Váncza-remeklés: ezúttal bronzérem Varsóból

U23-as Európa-bajnokunk a harmadik helyért vívott küzdelemben pontozással győzött.

Egyéni arany- és csapat ezüstérem lett a Fradi jutalma

Diák I-es és serdülő korosztályú birkózóink hat éremmel zárták az országos bajnokságot.

Arany- és bronzérem Bukarestből

Junior női birkózóink közül ketten is dobogóra állhattak a bukaresti meghívásos versenyen.

Három fradista is megnyerte a válogatót

Az FTC birkózói közül tarolt a Szabó, Szabados női kettős, míg kötöttfogásban Dömök Péter nyert aranyat.

„Az volt a célom, hogy aranyéremmel mehessek haza”

Szakosztályvezetőnk, Sike András, valamint a friss aranyérmes Váncza István értékelt a megnyert döntő után.

Váncza István U23-as Európa-bajnok lett!

Birkózónk a török Kadir Kamalt verte óriási csatában.

Többször is lefejelték, mégis Eb-döntőben a fradista!

Birkózónk, Váncza István a „vérét is adta” az azeri Eb-győztes ellen és vasárnap az aranyéremért küzdhet.