2021. július 27.
Ismét taroltak a fradista testvérek - ezúttal Siófokon
Az FTC két birkózója, Mizsei Zoltán és Mizsei Bátor ismét megnyerte súlycsoportját a strandbirkózó ob-n.

A hétvégén Siófokon rendezték meg a Strandbirkózó Országos Bajnokság második állomását, amelyen a Ferencváros versenyzői négy érmet nyertek.

A felnőtt női mezőnyben, 65 kilogrammban a nemrég junior Eb-ezüstérmet szerző Szabados Noémi bronzérmesként zárt. A férfiak U18-as korosztályában a 60 kilós Mizsei Zoltán arany-, míg a +80 kg-os László Koppány ezüstérmet nyert. Az U15-ösöknél Mizsei Zoltán testvére, Mizsei Bátor (a képen) 55 kilóban állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Az országos bajnokság harmadik, egyben utolsó fordulóját Budakalászon, a Lupa Beachen rendezik meg augusztus 29-én, vasárnap.

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.