Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről
Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Felnőtt válogatóversenyt rendezett a Budapest Honvéd birkózó szakosztálya a Kozma István Birkózó Akadémián.

A Ferencváros összesen öt érmet nyert három szakágban.

A nőknél az 59 kilós Szabó Nikolett másodikként zárt. Férfi szabadfogásban Lengyel László (57 kg) és Mizsei Zoltán (65 kg) is aranyérmet nyert, míg kötöttfogásban Toplak Zalán (77 kg) és László Koppány (130 kg) egyaránt ezüstérmet szerzett.

Szabadfogásban a két egyéni aranyérmünknek köszönhetően a második helyet szereztük meg a csapatversenyben.

Szintén a KIMBA-n rendezték meg az U8, U9, U10 és U11-es meghívásos szabadfogású nemzetközi versenyt, amelyen apró birkózóink összesen 22 érmet szereztek, köztük 8 aranyat, 9 ezüstöt és 5 bronzot.

Elnöki elismerő oklevél Eb-ezüstérmes birkózónknak

László Koppány Simon az U23-as Európa-bajnokságon állhatott fel a dobogó második fokára.

Váncza István bronzérmet nyert a rangsorversenyen

Szabados Noémi után újabb birkózónk állhatott dobogóra a rangos budapesti nemzetközi versenyen.

Szabados Noémi ezüstérmes a WWU rangsorviadalán

Birkózónk a BOK-csarnokban végzett a második helyen.

Aranyéremmel hangolt az Eb-re az FTC birkózója

Scheuring Vilmos Horvátországban győzött. • Magyar bajnokunk is lett a hétvégén.

Sevillában jártak, spanyol bajnokok lettek tehetségeink

U15-ös és U17-es birkózóink Sevillában, míg az U10-esek és U11-esek az ob-n remekeltek.

László Koppány Simon ezüstérmes Bakuban

Birkózónk az U23-as Eb-n állhatott fel a dobogó második fokára.

Négy bronzérem az U20-as országos bajnokságon

Az FTC birkózói három súlycsoportban állhattak fel a dobogóra a hazai rendezésű magyar bajnokságon.

Újabb magyar bajnoki cím és bukaresti bronzérem

Az U20-as szabadfogású ob-n négy, Bukarestben egy, míg a hazai up-versenyen 19 érmet nyertek birkózóink.