A hétvégén Dunakeszin rendezték meg az U15-ös szabad-, és kötöttfogású, illetve női birkózók válogatóversenyét.
A szabadfogásúaknál 85 kilóban Révész Alexander aranyérmet nyert, Dobai Sámuel (57 kg) ezüstérmet, míg Szabó Huba (48 kg) bronzérmet szerzett.
A kötöttfogásúak 62 kilogrammos súlycsoportjában Jakab Roland állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A szabadfogásban is szereplő Révész Alexander (85 kg) és a 38 kilós Németh Frank egyaránt a harmadik helyen végzett.
Nem hiányzott az arany sem a nyolc egyéni érem közül, amelyet birkózóink szereztek az országos bajnokságon.
Az U12-es versenyen a mieink a negyedik helyen végeztek az Elek Gyula Arénában - VIDEÓ!
A szabadfogású, 70 kilogrammban versenyző birkózónk technikai tussal nyert.
A szabadfogású birkózók 70 kilós mezőnyében az FTC-MVM Birkózás versenyzője alul maradt az elődöntőben.
Birkózónőnk nagy küzdelemben kikapott az éremért folytatott küzdelemben a tiranai Európa-bajnokságon
Az FTC magyar bajnok birkózója még bízhat az őt búcsúztató török ellenfele menetelésében.
Az Eb-győztes Gál Henrik Iránban 35 ezer ember előtt birkózott. A müncheni olimpián átélte a terror óráit.
Az FTC-MVM Birkózás szakosztályának mindhárom szakágban lesz versenyzője a kontinensviadalon.