2021. október 19.
Két birkózónk ismét diákolimpiai bajnok lett
Toplak Barna és Helyes Erik ezúttal a kaposvári kötöttfogású versenyen lett aranyérmes.

Kaposváron rendezték a kötöttfogású diákolimpia döntőjét, ahol négy versenyzőnk mérette meg magát. Toplak Barna és Helyes Erik az Orosházán rendezett szabadfogású versenyen elhódított diákolimpiai aranyérem után ezúttal kötöttfogásban végzett az élen, előbbi 50, utóbbi 75 kg-ban bizonyult a legjobbnak.

Mellettük Kerecsanin Mátyás a 38 kg-ban, Czinege Gergő pedig a 85 kg-os súlycsoportban szerzett ezüstérmet. Érmeseink mellett Ruck-Makay Csongor 58 kg-ban a pontszerző ötödik helyen végzett.

Edzők:
Széles József, Kiss Sándor, Gombos Gábor, Kocsis Gábor, Farkas Gábor, Németh Iván

Az év utolsó versenyein is több bajnokunk lett

A birkózók kadet országos bajnokságán, illetve az egyetemisták magyar bajnokságán is örülhettünk aranyéremnek.

Újabb korosztály, újabb fradista magyar bajnok

Arany- és bronzérmet is szereztek utánpótlás birkózóink a zalaegerszegi országos bajnokságon.

Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán

Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi

Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

Kismóni Móric 5. lett a korosztályos vb-n

Az FTC versenyzője bár vezetett a bronzmeccsen, végül alulmaradt szerb riválisával szemben.

A vb-bronzért csatázhat Kismóni Móric

Az U23-as birkózó vb-n ferencvárosi éremért is szoríthatunk.

Három diákolimpiai bajnokot ünnepelhettünk

Az FTC birkózói összesen öt érmet nyertek a hétvégi diákolimpiai bajnokságokon.

Olimpiai bajnokunkat Egri Csillaggá avatták

Sike Andrást nagy megtiszteltetés érte a városban, ahol felnőtt és ahol pályafutását kezdte – VIDEÓ!