2021. május 2.
Két fradista is megnyerte az Eb-válogatót
Az FTC serdülő birkózói tíz éremmel zárták a korosztály első idei hazai versenyét.

A hétvégén a csepeli Kozma István Magyar Birkózó Akadémián rendezték meg a serdülő birkózó Eb-válogató versenyét, amelyen az FTC szakosztálya két nemben és három szakágban sok versenyzővel indult.

A lányoknál a 46 kilogrammos Czeglédi Emese, míg a fiúk szabadfogású versenyében az 57 kilós Scheuring Vilmos aranyérmes lett. Rajtuk kívül a ferencváros birkózók három ezüstöt és négy bronzot szerzett, ráadásul kötöttfogásban a csapatpontversenyben a Fradi szintén egy harmadik hellyel gazdagodott.

75 kg: 9. Helyes Erik

Serdülőink hétvégéje a KIMBA-baN! Leány, kötöttfogású és szabadfogású EB válogatót rendezett a Magyar Birkózó...

Közzétette: FTC Birkózó Szakosztály – 2021. május 2., vasárnap

Itt az újabb siker! Vb-bronzérmes lett a fradista!

A budapesti kadet birkózó vb-n Gombos Alex a vigaszágra került, majd ott nagyot küzdve nyert bronzérmet.

Szentesen indult el a strandbirkózó szezon

Az FTC sportolói két arany- egy ezüst- és egy bronzéremmel zárták a strandbirkózó ob sorozat első állomását.

Eb-ezüstéremmel zárt a Fradi magyar bajnoka

Birkózónk, Szabados Noémi majdnem felállt nagy hátrányból a junior Európa-bajnokság fináléjában.

Döntős a Fradi birkózója az Európa-bajnokságon!

A 65 kilogrammos Szabados Noémi péntek este az aranyéremért küzdhet a dortmundi junior kontinensviadalon.

Eb után világbajnokság vár a válogatót nyerő fradistára

Az FTC birkózója, Gombos Alex ezúttal is megnyerte súlycsoportját.

Eb-negyeddöntőig jutott a Fradi birkózója

Gombos Alex két remek győzelmet aratott a bulgáriai Kadet Európa-bajnokságon.

Újabb Váncza-remeklés: ezúttal bronzérem Varsóból

U23-as Európa-bajnokunk a harmadik helyért vívott küzdelemben pontozással győzött.

Egyéni arany- és csapat ezüstérem lett a Fradi jutalma

Diák I-es és serdülő korosztályú birkózóink hat éremmel zárták az országos bajnokságot.