2021. május 2.
Két fradista is megnyerte az Eb-válogatót
Az FTC serdülő birkózói tíz éremmel zárták a korosztály első idei hazai versenyét.

A hétvégén a csepeli Kozma István Magyar Birkózó Akadémián rendezték meg a serdülő birkózó Eb-válogató versenyét, amelyen az FTC szakosztálya két nemben és három szakágban sok versenyzővel indult.

A lányoknál a 46 kilogrammos Czeglédi Emese, míg a fiúk szabadfogású versenyében az 57 kilós Scheuring Vilmos aranyérmes lett. Rajtuk kívül a ferencváros birkózók három ezüstöt és négy bronzot szerzett, ráadásul kötöttfogásban a csapatpontversenyben a Fradi szintén egy harmadik hellyel gazdagodott.

75 kg: 9. Helyes Erik

Serdülőink hétvégéje a KIMBA-baN! Leány, kötöttfogású és szabadfogású EB válogatót rendezett a Magyar Birkózó...

Közzétette: FTC Birkózó Szakosztály – 2021. május 2., vasárnap

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.