2020. október 20.
Öt arany - tarolt az FTC a Birkózó Akadémián
Az FTC 11 birkózója nyert érmet, amellyel a dobogó tetejére repítették a csapatot a pontversenyben.

A Kozma István Birkózó Akadémián rendezték meg a diák I-II-es korosztály Budapest-Pest megyek régió versenyét, a Toma Ferenc Emlékversenyt, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult.

A diák 2-esek kötöttfogású mezőnyében Ruck Makay Csongor (58 kg) és Zavaczky Zalán (63 kg) arany-, míg Ramholcz Zsolt (58 kg) bronzérmet nyert. A diák 1-eseknél, a szabadfogásúak között Kerecsanin Mátyás (35 kg), Scheuring Vilmos (54 kg) és Helyes Erik (69 kg) állhatott fel a dobogó legfelső fokára. Toplak Barna (46 kg) második helyen zárt, míg Németh Gergely (42 kg), Mizsei Bátor (46 kg), Erdélyi Róbert (54 kg) és Őze Antal (69 kg) a harmadik helyet szerezte meg.

A 106 induló közül a Ferencváros 11 birkózója nyert érmet, ezzel pedig összesítésben aranyérmes lett a csapatpontversenyben. A verseny külön érdekessége volt, hogy hivatásos katonák adták át az érmeket a fiataloknak. További képekért kattintson IDE.

Budapest-Pest megyei régió diák I-es és diák II-es verseny, Budapest, Kozma István Birkózó Akadémia

Fradista éremeső Szigetszentmiklóson

Az FTC fiatal birkózói remek eredményeket értek el a hétvégi gyermek és diák szabadfogású versenyen.

Az FTC birkózója magyar bajnok lett kötöttfogásban

Az FTC birkózója, László Koppány aranyérmes lett a miskolci serdülő országos bajnokságon.

Öt érem a birkózó OB-n

Az FTC két birkózója, Szabados Noémi és Muszukajev Iszmail is magyar bajnoki címet szerzett!

Junior Eb-bronzérmesünk ezúttal bajnoki aranyat nyert

Szabó Nikolett és Szabados Noémi is aranyérmes lett a hétvégi orosházi birkózó Junior Országos Bajnokságon.

Három magyar bajnoki címmel gazdagodott az FTC!

Birkózó szakosztályunk három tehetsége is aranyérmes lett a Kadét Országos Bajnokságon.

Zárásként aranyérmes lett a ferencvárosi birkózó

Véget ért a Strandbirkózó Országos Bajnokság, amelyen öt fradista is dobogóra állhatott összesítésben.

Arany- és bronzérem a Strandbirkózó OB-ról

Mindkét ferencvárosi birkózó éremmel zárta a különleges nyári sorozat második állomását.

Sikeres érettségi után irány a válogatott

Junior magyar bajnok birkózónk, Szabados Noémi a súlyok mellett az érettségi tételekkel is jól bánt – INTERJÚ!