2022. december 14.
Sike András a Magyar Birkózó Hírességek Csarnokában
Az edző mellett Muszukajev Iszmail is elismerésben részesült.

Az ünnepek közeledtével a Magyar Birkózók Szövetsége (MBSZ) megtartotta évzáró rendezvényét, a birkózókarácsonyt, ahol a koronavírus-járvány miatt 2021-ben elmaradt ünnepség díjait is kiosztották. Az FTC részéről Sike András és Muszukajev Iszmail is elismerésben részesült – a trénert választották a 2021-es Év Edzőjének, a világbajnoki bronzérmes, Európa-bajnok szabadfogású birkózó pedig tavaly és az idén is az Év birkózója lett.

Az MBSZ a birkózókarácsony alkalmával a Magyar Birkózó Hírességek Csarnokának tagjait is beiktatta. Az idén mások mellett az olimpiai aranyérmes Sike András is felvételt nyert az exkluzív körbe.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.

Ezüstérem a rangos nemzetközi zágrábi versenyről

Birkózónk, Jakab Dániel a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogóra a Croatia Openen.

Aranyérmes az FTC birkózója az év első válogatóján

Birkózónk, Gombos Alex győzelme mellett még két érmet szereztünk szabadfogásban.

Megvan! Muszukajev bronzérmes az Európa-bajnokságon!

Az FTC birkózója francia ellenfelét győzte le a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen.

Muszukajev Iszmail bronzért küzdhet az Eb-n

A Ferencváros világ- és Európa-bajnok birkózója 70 kilogrammban az elődöntőben nagy csatában kapott ki.