2024. március 25.
Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón
Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

A hétvégén három helyszínen és négy versenyen szerepeltek a Ferencváros utánpótlás birkózói.

Az U17-es korosztály válogatóversenyén mindkét szakágban remekeltek fiataljaink. A kötöttfogásúak a Kruj Iván Sportcsarnokban küzdöttek meg a válogatottságért. A 80 kilogrammosok között Scheuring Vilmos aranyérmet nyert, míg a 92 kilós Jakab Dániel ezüstérmes lett.

Dunakeszin a szabdafogásúak versenyeztek. 55 kilogrammban a Fradi szinte kibérelte a dobogót, mivel Mizsei Bátor aranyat, Szokai Balázs pedig bronzot nyert.

Az ESMTK otthonában U9-es és U13-as meghívásos gyermekversenyt rendeztek, amelyen az FTC növendékei a két nemben összesen hat érmet, köztük két aranyat, egy ezüstöt és három bronzot szereztek.

Szerbiában rendezték meg a Refik Memisevic Emlékversenyt, amelyen az U17-es korosztályban a kötöttfogásúak 80 kilós súlycsoportjában Kóródi Zsombor bronzérmes lett.

Két érem az U20-as nemzetközi válogatóversenyről

U20-as szabadfogású birkózóink Baracsi Imrére emlékezve válogatóztak.

Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről

Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.

Szabados Noémi ezüstérmes Törökországban

Az FTC birkózója a döntőig menetelt a rangos nemzetközi versenyen.

Az Európa-bajnokot is legyőzte aranyérmesünk

Két FTC-birkózó is dobogóra állhatott a hétvégi fontos U20-as kötöttfogású válogatóversenyen.