2022. szeptember 14.
Szabados Noémi a nyolcaddöntőben búcsúzott a vb-n
Az FTC birkózója a nyolcaddöntőben kikapott, ellenfele pedig nem jutott a döntőbe, így búcsúzott a vb-től.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros birkózója, Váncza István már búcsúzott a küzdelmektől a Belgrádban zajló világbajnokságon.

Szerdán női birkózónk, Szabados Noémi is szőnyegre lépett a 68 kilogrammosok mezőnyében. U23-as Európa-bajnoki bronzérmesünk a selejtezőben a magyar származású, de olasz színekben versenyző Dalma Canevát győzte le 4-2-re. A nyolcaddöntőben a súlycsoport világbajnoka, a moldovai Irina Ringaci várt rá és sajnos a papírformának megfelelően 10-0-ra nyert.

Mivel a címvédő a nap folyamán nem jutott a döntőbe, így Szabados Noémi a nyolcaddöntőben búcsúzott a világbajnokságtól.

Az FTC harmadik versenyzője, a szabadfogásúak 65 kilogrammos mezőnyében szereplő, Európa-bajnoki címvédő Muszukajev Iszmail szombat kezd a belgrádi világbajnokságon.

Öt magyar bajnoki cím az U23-as ob-ról

Birkózóink kiválóan szerepeltek a hétvégén a korosztályos versenyeken.

Muszukajev bronzérmes a birkózó vb-n!

Klasszisunk a vigaszágon szerezte meg a fényesen csillogó világbajnoki bronzérmet.

Muszukajev Iszmail a bronzéremért birkózhat a vb-n

Európa-bajnokunk a nyolcaddöntőben nem bírt a döntőig menetelő iráni riválisával, de még érmes lehet.

Vezetett, ám végül kikapott és kiesett Váncza István

Az FTC birkózója nem folytathatja szereplését a belgrádi vb-n.

Gyere, és birkózz a Fradiban!

Kezdő kiscsoportos birkózó edzéseinkre olimpiai bajnokunk, Sike András várja a 4 éves kor feletti gyermekeket.

Európa-bajnokunk is tagja a vb-csapatnak

Szeptember 10-18. között Belgrád ad otthont a birkózók világbajnokságának.

Három ferencvárosi birkózó versenyzett Varsóban

Váncza István, Kismóni Móric és Szabados Noémi is nemzetközi versenyeken birkózott a lengyel fővárosban.

Eb-bronzérmes a Fradi birkózója

Czeglédi Emese vasárnap nagyszerű birkózással szerezte meg a harmadik helyet az U15-ös Európa-bajnokságon.