2019. április 30.
Szabados Noémi bajnok és Eb-induló!
Junior birkózónk, Szabados Noémi aranyérmes lett a hétvégi válogatón és kijutott az Eb-re – VIDEÓ!

A hétvégén a BVSC birkózócsarnokában rendezték meg a junior női birkózók minősítési versenyét, amely egyúttal válogató viadal is volt a korosztály nyári Európa-bajnokságára. Az FTC fiatal tehetsége, Szabados Noémi a 65 kilogrammosok mezőnyében aranyérmes lett, így kvalifikálta magát a június 3. és 9. között a spanyolországi Ponteverdában rendezendő kontinensviadalra.

A másik ferencvárosi birkózó, Szabó Nikolett a negyedik helyet szerezte meg a 62 kilósok között.

Szabados Noémivel nemrég a Fradi TV-ben is foglalkoztunk. Az U23-as Európa-bajnokságon bronzérmesként záró fradista tehetséggel a birkózás és a Fradi iránti szeretetéről, az emlékezetes versenyeiről és sikereiről, illetve a célokról beszélgettünk.

Junior női minősítési verseny, Budapest, BVSC
62 kg: 4. Szabó Nikolett
65 kg: 1. Szabados Noémi

Fradista ezüstérem a rangos bolgár versenyről

Az FTC birkózója, Szabados Noémi második lett a plovdivi nemzezköti viadalon.

Olimpiai kvótás, vb-bronzérmesünk ott lesz az Eb-n

Az FTC birkózója, Muszukajev Iszmail is indul az áprilisi, lengyelországi kontinensviadalon.

Birkózónk nagyot küzdött, de nem lett meg a kvóta

Az FTC birkózója, Szabados Noémie a selejtezőben búcsúzott a budapesti olimpiai kvalifikációs tornán.

Végső útjára kísérték Kruj Ivánt

Kruj Iván, az FTC egykori birkózója, edzője, vezetőedzője, szakosztályvezetője életének 87. évében hunyt...

A Fradi magyar bajnoka is harcolhat az olimpiáért

Birkózónk, Szabados Noémi is indul a márciusi, budapesti olimpiai kvalifikációs tornán.

Elhunyt a moszkvai olimpián is szereplő Fehér István

Az FTC egykori szabadfogású birkózója 67. életévében hunyt el.

Elhunyt Kruj Iván

Életének 87. évében elhunyt Kruj Iván, az FTC egykori birkózója, edzője, vezetőedzője, szakosztályvezetője.

Legyőzte a vb-bronzérmest, aranyat nyert a fradista

Váncza István több nagy skalpot is szerzett a tatai nemzetközi felkészülési birkózó versenyen.