2019. október 7.
Szabados Noémi ismét magyar bajnok lett!
Női birkózóink két, míg diák II-es fiú tehetségeink három éremmel zárták a hétvégi országos bajnokságokat.

A hétvégén Dunaharasztiban rendezték meg a junior szabadfogású és női birkózók országos bajnokságát, amelyen két ferencvárosi versenyzőnek, Szabó Nikolettnek és Szabados Noéminek szurkolhattunk. A 62 kilogrammos Szabó Nikolett nagyot küzdve bronzérmes lett, míg a 68 kilósok között induló Szabados Noémi egész napos, kiváló birkózással megvédte korosztályos magyar bajnoki címét.

Az FTC junior és U23-as Európa-bajnoki bronzérmese bekerült az október 28. és november 3. között Budapesten rendezendő U23-as világbajnokságon szereplő magyar válogatott keretébe, ahol majd a 68 kilogrammosok mezőnyében indul.

A püspökladányi diák II-es kötöttfogású diákolimpiai bajnokságon az FTC szakosztályának mindhárom versenyzője érmet szerzett! A 42 kilós Toplak Barna Zétény és a 63 kilós Helyes Erik aranyérmet nyert, az 54 kilós Zavaczky Zalán pedig második lett.

63 kg: 1. Helyes Erik

Látni akarták a Fradi-klasszis csodáját, ezért...

Utánajártuk, miért ilyen jók és eredményesek az FTC fiatal szabadfogású birkózói – VIDEÓ!

Két súlycsoportban is fradista lett a legjobb magyar

Birkózóink kitettek magukért a junior válogatón: Bak Gergely arany-, Dömök Péter bronzérmet szerzett.

Ferencvárosi éremeső a szabadfogású és női versenyeken

Az FTC utánpótlás birkózói összesen 13 érmet nyertek a hazai válogatókon és magyar bajnokságokon.

Három birkózónk is megnyerte a korosztályos válogatót

Az FTC versenyzői összesen öt aranyéremmel zárták a hétvégi utánpótlás versenyeket.

Vigaszágas lett az Európa-bajnokságon vb-bronzérmesünk

Az FTC birkózója, Muszukajev Iszmail szombaton a vigaszágon folytathatja a római Eb-n – VIDEÓ!

A bronzért birkózott, végül ötödik lett Váncza István

Az FTC junior világ- és Európa-bajnoki bronzérmes birkózója nagy küzdelemben kapott ki a bronzmeccsen.

Tombolt a közönség: elképesztő fordítás a fradistától!

A birkózó Európa-bajnokságon Váncza István két fantasztikus sikert aratott és negyeddöntőig jutott – VIDEÓK!

Bronzeső a korosztályos válogatóversenyeken

Az FTC utánpótlás szabad- és kötöttfogású birkózói összesen hat éremmel zárták a serdülő válogatót.