2022. október 11.
Újabb korosztály, újabb bajnoki címek a fradistáktól
Négy éremmel és számos pontszerző helyezéssel zárták birkózóink a Serdülő Országos Bajnokságot.

A hétvégén Mogyoródon rendezték meg a birkózók Serdülő Országos Bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal vett részt.

Magyar bajnoki címet nyert a szabadfogásúak 57 kilogrammos mezőnyében Toplak Barna, illetve a 75 kilós, kötöttfogású Scheuring Márton. Rajtuk kívül még két bronzérmet és számos pontszerző helyezést szereztek a Fradi tehetségei.

Elnöki elismerés vb-bronzérmes birkózónknak

Muszukajev Iszmail remek évet zárt, az érmek után most Elnöki Elismerő Oklevelet vehetett át.

Nagy siker! A Fradi lett a bajnokcsapat

Utánpótlás szabadfogású birkózóink nagy budapesti egyesületeket megelőzve nyertek aranyérmet.

Muszukajev Iszmail ott van a világválogatottban

Európa-bajnok birkózónk is szőnyegre fog lépni a nemzetközi szövetség által szervezett világkupán.

Az év utolsó versenyén is lett ferencvárosi bajnoki cím

A birkózók Serdülő Szabadfogású Diákolimpiáján egy-egy aranyat és ezüstöt nyertünk.

Szabados Noémi ötödik az U23-as világbajnokságon

Klubunk tehetséges birkózója 6-2-re kikapott ukrán ellenfele ellen a spanyolországi U23-as vb bronzmeccsén.