2021. október 5.
Újabb magyar bajnoki címmel gazdagodott az FTC
Birkózónk, Dömök Péter mindhárom mérkőzését megnyerve aranyérmes lett a Junior Országos Bajnokságon.

Október első hétvégéjén rendezték meg a birkózók Junior Kötöttfogású Országos Bajnokságát Kaposváron. A versenyen két ferencvárosi indult, 72 kilogrammban Lázár Csaba, míg a 82 kilogrammosok között Dömök Péter (a képen balra).

Utóbbi érte el a legjobb eredményt, ugyanis egész nap kiválóan birkózott, mindhárom mérkőzését megnyerte, így aranyérmes lett. Lázár Csaba a kilencedik helyen végzett.

Két birkózónk ismét diákolimpiai bajnok lett

Toplak Barna és Helyes Erik ezúttal a kaposvári kötöttfogású versenyen lett aranyérmes.

Váncza István a selejtezőben búcsúzott a vb-n

Az FTC birkózója nem bírt Eb-ezüstérmes orosz ellenfelével a norvégiai világbajnokságon.

Két birkózónk is diákolimpiai bajnok lett

Toplak Barna és Helyes Erik is aranyérmes lett az orosházi Diák I-es versenyen szabadfogásban.

Vb-indulást ért a két fradista magyar bajnoki címe

Birkózónk, Szabados Noémi és Váncza István is megnyerte súlycsoportját az U23-as Országos Bajnokságon.

Elhunyt korábbi birkózónk, Szabó Zoltán

Egykori kiválóságunk életének 43. életévében, egy váratlan betegséget követően távozott közülünk.

3/3! Összetettben magyar bajnok lett a fradista

Birkózónk, Mizsei Zoltán a Lupa Beachen is megnyerte a strandbirkózó ob aktuális fordulóját.

Egy arany és két ezüst a felnőtt birkózó ob-n

Szabados Noémi aranya mellett Kismóni Móric és Szabó Viktória nyert ezüstöt a felnőtt ob-n.

A Fradi Eb-ezüstérmesének is szurkolhatunk a vb-n

Az oroszországi junior birkózó-világbajnokságon felnőtt magyar bajnokunk, Szabados Noémi is indul.