2019. április 8.
Váncza István és Bak Gergely aranyérmes!
Az FTC utánpótlás birkózói három versenyen összesen 15 érmet szereztek a hétvégén.

A magyar junior kötöttfogású birkózóválogatott két fradistával, Váncza Istvánnal és Bak Gergellyel a horvátországi Porecben szerepelt az Adria-trófeája Nemzetközi Versenyen. A 67 kilogrammosok között induló Váncza (a jobb oldali képen az első helyezett) és a 72 kilós Bak is kiválóan birkózott egész nap, nem találtak legyőzőre, így aranyéremmel zárták a rangos versenyt.

Birkózó szakosztályunk diák I-es és II-es, illetve kadet szabadfogású versenyzői is szőnyegre léptek a hétvégén. Előbbi korosztály birkózói a BVSC csarnokában remekeltek, ugyanis öt arany-, négy ezüst és két bronzérmet szereztek, míg Kaposváron a kadétek minősítési versenyén Gombos Alex (48 kg) második, Mizsei Zoltán Máté (45 kg) pedig harmadik lett.

Területi Diák I-Diák II-es Szabadfogású Bajnokság, BVSC Birkózó Csarnok
Aranyérmesek: László Koppány, Révész Dániel, Hegyi Aladár, Toplak Barna, Laza Máté
Ezüstérmesek: Mizsei Bátor, Scheuring Vilmos, Hallinger Tamás, Helses Erik
Bronzérmesek: Erdélyi Róbert, Toplak Zalán

Látni akarták a Fradi-klasszis csodáját, ezért...

Utánajártuk, miért ilyen jók és eredményesek az FTC fiatal szabadfogású birkózói – VIDEÓ!

Két súlycsoportban is fradista lett a legjobb magyar

Birkózóink kitettek magukért a junior válogatón: Bak Gergely arany-, Dömök Péter bronzérmet szerzett.

Ferencvárosi éremeső a szabadfogású és női versenyeken

Az FTC utánpótlás birkózói összesen 13 érmet nyertek a hazai válogatókon és magyar bajnokságokon.

Három birkózónk is megnyerte a korosztályos válogatót

Az FTC versenyzői összesen öt aranyéremmel zárták a hétvégi utánpótlás versenyeket.

Vigaszágas lett az Európa-bajnokságon vb-bronzérmesünk

Az FTC birkózója, Muszukajev Iszmail szombaton a vigaszágon folytathatja a római Eb-n – VIDEÓ!

A bronzért birkózott, végül ötödik lett Váncza István

Az FTC junior világ- és Európa-bajnoki bronzérmes birkózója nagy küzdelemben kapott ki a bronzmeccsen.

Tombolt a közönség: elképesztő fordítás a fradistától!

A birkózó Európa-bajnokságon Váncza István két fantasztikus sikert aratott és negyeddöntőig jutott – VIDEÓK!

Bronzeső a korosztályos válogatóversenyeken

Az FTC utánpótlás szabad- és kötöttfogású birkózói összesen hat éremmel zárták a serdülő válogatót.