2020. augusztus 17.
Zárásként aranyérmes lett a ferencvárosi birkózó
Véget ért a Strandbirkózó Országos Bajnokság, amelyen öt fradista is dobogóra állhatott összesítésben.

A hétvégén Budakalászon, a Lupa Beachen rendezték meg a Strandbirkózó Országos Bajnokság harmadik, utolsó fordulóját. A viadalon hat ferencvárosi birkózónak szurkolhattunk. A legjobb eredményt az U14-es korosztályban a +55 kilogrammosoknál induló László Koppány (a képen középen) érte el, aki aranyérmes lett, összesítésben pedig a dobogó második fokára állhatott fel. A 35 kilós Kerecsanin Mátyás ezüstérmes lett Budakalászon, az összesített rangsorban pedig bronzot szerzett. Mizsei Bátor (45 kg) szintén második lett az utolsó fordulóban, a három állomás alapján pedig bronzérmesként zárt.

Az U18-asoknál a 60 kg-s Mizsei Zoltán, míg a felnőtt női 70 kg-ban induló Szabados Noémi összesítésben bronzérmes lett, Szabó Nikolett (70 kg) pedig a negyedik helyen végzett.

Öt érem a birkózó OB-n

Az FTC két birkózója, Szabados Noémi és Muszukajev Iszmail is magyar bajnoki címet szerzett!

Junior Eb-bronzérmesünk ezúttal bajnoki aranyat nyert

Szabó Nikolett és Szabados Noémi is aranyérmes lett a hétvégi orosházi birkózó Junior Országos Bajnokságon.

Három magyar bajnoki címmel gazdagodott az FTC!

Birkózó szakosztályunk három tehetsége is aranyérmes lett a Kadét Országos Bajnokságon.

Arany- és bronzérem a Strandbirkózó OB-ról

Mindkét ferencvárosi birkózó éremmel zárta a különleges nyári sorozat második állomását.

Sikeres érettségi után irány a válogatott

Junior magyar bajnok birkózónk, Szabados Noémi a súlyok mellett az érettségi tételekkel is jól bánt – INTERJÚ!

Látni akarták a Fradi-klasszis csodáját, ezért...

Utánajártuk, miért ilyen jók és eredményesek az FTC fiatal szabadfogású birkózói – VIDEÓ!

Két súlycsoportban is fradista lett a legjobb magyar

Birkózóink kitettek magukért a junior válogatón: Bak Gergely arany-, Dömök Péter bronzérmet szerzett.

Ferencvárosi éremeső a szabadfogású és női versenyeken

Az FTC utánpótlás birkózói összesen 13 érmet nyertek a hazai válogatókon és magyar bajnokságokon.