2020. szeptember 4.
Blazicék ikszeltek, Haratinék legyőzték Svájcot
Szlovén válogatott védőnk ismét szembe került a Celtic kapusával a Nemzetek Ligájában – VIDEÓ!

A Sigér Dáviddal felálló magyar labdarúgó-válogatott törökországi sikere mellett csütörtök este még két ferencvárosi futballista is szép eredményt ért el hazája nemzeti csapatával a Nemzetek Ligája csoportkörének 1. fordulójában.

Az A-ligában az Európa-bajnoki-résztvevő Ukrajna Svájcot fogadta. A hazaiaknál ott volt  keretben magyar bajnok középpályásunk, Ihor Haratin, aki végül a kispadról nézte, ahogy a válogatott 2-1-re legyőzte a svájciakat. Ukrajna vasárnap este 20.45-től Spanyolország vendégeként lép pályára Madridban.

A C-ligában a szlovén válogatott Görögországgal játszott Ljubljanában. A hazai csapatban kezdőként kapott szerepet az FTC-vel kétszeres bajnok védő, Miha Blazic (a képen balra), aki végig játszotta a gól nélküli döntetlennel végződő mérkőzést. A görögöknél a Bajnokok Ligája selejtezőjéből a Fradi által búcsúztatott Celtic kapusa, Vaszilisz Barkasz védett, így részben megismétlődött a Celtic-FTC párharc.

SZLOVÉNIA-GÖRÖGORSZÁG 0-0
 

(Fotó: nzs.si)

Cikkajánló

Különleges Fradi-majális a Groupama Arénában - VIDEÓ

A pályán és a virtuális térben is összemérhették tudásukat a Goals x Games résztvevői.

Jön a Fradi Zóna Bemelegítés új adása

Lenny Joseph érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.

Tudás és szórakozás: kreatív nyári táborok a Fradinál

A Creative Science Nyári Táborai a Fradi Élményműhelyben megismert tematikával várják a gyerekeket.

Fradisták gondozták a IX. kerületi kiserdőt

A Provident ProviGreen programjának keretében klubunk sportolói is ecsetet és metszőollót ragadtak.

Szerdán még focista voltam, csütörtökön már nem

Legendás BL-csapatunk kapusa nemcsak a nagy meccsekről, hanem a Balatonról és a borászkodásról is mesélt.

Gyerekek rajzain elevenedtek meg férfi labdarúgóink

A legizgalmasabb vagy leghumorosabb alkotások a szentély óriáskivetítőjére is kikerültek - VIDEÓ!

Vegyen bérletet focicsapatunk játékosaitól!

Bajnoki címvédő futballcsapatunk két labdarúgója, Szalai Gábor és Jonathan Levi is beáll a jegypénztárba.

Fontos hírek a derbire készülő szurkolóknak!

Minden, amit az Újpest elleni idegenbeli bajnokira készülő drukkereinknek tudniuk kell.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin