Szegedi Angelina a harmadik helyen végzett a szolnoki Magyar Bajnokságon.
A Maty-éren rendezik a gyorsasági kajak-kenu szakág első idei Világkupa-versenyét.
Az idény első síkvízi kajak-kenu Vk-versenyének második napján a női K-4 500 méter hozott Fradi-sikert.
Csütörtökön megkezdődött az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokság.
Szegedi Angelina és Varga Ádám is nagyot küzdött a kajak-kenu Európa-bajnokság döntőiben.