Rangos tornán szerepeltünk

U16-os női labdarúgócsapatunk csoportelsőként a tizenkét csapatos Agram Kupa negyedik helyén végzett.

Felemás hétvége az utánpótlásban

Az U14-es és U15-ös labdarúgóink nyertek Kaposváron, az idősebbeknek viszont nem termett babér az MTK ellen.

Aranyhétvége – szombaton bajnok lehet U16-os csapatunk

Június 8-án, szombaton előbb U16-os, majd U19-es női csapatunk szerezheti meg a korosztályos bajnoki aranyat!

„Szoros, családias közösség vagyunk, jó ide tartozni!”

Magyar bajnok U16-os női labdarúgócsapatunk átvette a jól megérdemelt érmeket és trófeát – helyszíni riport!

Lányaink folytatták a menetelést

U16-os és U19-es női labdarúgócsapatunk is gólfesztivált rendezett a Hatvan csapatai ellen.

Két győzelem és egy vereség a hétvége mérlege

U14-es csapatunk rangadót veszített, az U16-osok és az U19-esek folytatták a hibátlan menetelést.

Győzelmek minden korosztályban!

U14-eseink két, U16-osaink és U19-eseink pedig egy bajnokit nyertek az elmúlt időszakban.

U19, U16, U14: újabb remek győzelmek!

Női labdarúgó utánpótlásunk mindhárom korosztályban folytatta sikeres szereplését.