A válogatott összetartás miatt szeptember 11-én folytatódik a Jet-Sol Liga Női NB I a harmadik fordulóval.
Egy nappal korábban rendezik székesfehérvári bajnoki mérkőzésünket.
Az MLSZ tájékoztatása szerint 2021. január 20-án szerdán 20.00-kor lépünk pályára a DVTK ellen.
A Magyar Labdarúgó Szövetség határozata szerint október 8-án, vasárnap 16.30-tól játszunk a DVSC ellen.
Az MLSZ közzétette az OTP Bank Liga 5. és 6. fordulójának párosításait és pontos kezdési időpontjait.
Együttesünk az eredeti tervnek megfelelően vasárnap, ám fél órával később kezd az azeri FK Sabah ellen.