Kezdődik a vizes vb – íme, a fradisták menetrendje!

Július 12-28. között a dél-koreai Kvangdzsuban rendezik az idei vizes világbajnokságot, 18 Fradi-sportolóval.

Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb!

Székelyi Dániel pályafutása legjobb világbajnoki teljesítményével 6. lett 5 km-en nyílt vízi úszásban.

Tisztes helytállás a brutálisan erős mezőnyben

Székelyi Dániel 27. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a kvangdzsui vizes vb-n.

Eb-bronzérmes a fradista!

Az FTC úszója, Gálicz László harmadik helyen végzett 5 kilométeren a Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

A Verrasztó testvérek is körbeússzák Magyarországot

A Fradi klasszisai is indulnak a három csodás magyar tájon rendezendő nyílt vízi úszóversenyen.

Kevésen múlt az Eb-érem a Fradi úszójától

Székelyi Dániel sokáig a második helyen úszott Lupa-tavon megrendezett 10 km-es távon.