Három érem a Kőér utcából

Három éremmel tértünk haza a Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezett 2019-es Pénzügyőr-kupáról.

Ezüst Ausztriából, aranyak Tokodról

Birkózó szakosztályunk serdülői Tokodon, míg Szabados Noémi rangos nemzetközi versenyen ért el szép eredményt.

Szabados Noémi aranya mellett még három Fradi-érem

Az FTC junior női birkózói négy érmet szereztek a kaposvári minősítési versenyen.

Egy drámai bronzérem története

Ismerjék meg az FTC egyik legnagyobb tehetségét, a birkózó Szabados Noémit és Eb-sikerének hátterét – VIDEÓ!

Szabados Noémi bajnok és Eb-induló!

Junior birkózónk, Szabados Noémi aranyérmes lett a hétvégi válogatón és kijutott az Eb-re – VIDEÓ!

Három FTC-érem Bukarestből

Junior válogatott birkózóink rangos nemzetközi versenyről tértek haza értékes érmekkel.

Szabados Noémi bronzérmes a junior Eb-n!

Tehetséges versenyzőnk az utolsó pillanatban befejezett akcióval győzött 3-2-re a kisdöntőben.

Világbajnoki búcsú a negyeddöntőben

Junior magyar bajnok birkózónk, Szabados Noémi számára a legjobb nyolc között ért véget a korosztályos vb.