Verrasztó Evelyn: „Szili is motivál Tokióra”

Verrasztó Evelyn immár testvérével és kedvesével is egy klubban készül a vb-re és Tokióra – VIDEÓ!

Nagyon értékes ezüstérem Kanadából

Paratriatlonosunk, Lévay Petra értékes második helyet szerzett az első kvalifikációs világkupa-versenyen.

Ötödik hely az Európa-kupán, versenyben Tokióért!

Ocelka Róbert és segítője előkelőhelyen végzett a parakerékpárosok Európa-kupa sorozatának puhói állomásán.

Huszák: „Minden sportoló legnagyobb álma az olimpia!”

A tavaly a vb-re is eljutó diszkoszvetőnk számára rögös, de nem járhatatlan az út Tokióig – INTERJÚ!

Huszák: „Továbbra is úgy érzem, kijuthatok Tokióba!”

A Fradi diszkoszvetője a májusi Európa Kupa-győzelem után továbbra is harcban áll Tokióért – INTERJÚ!

5-ből 4 gólt fradisták dobtak, ikszeltünk az olaszokkal

Varga Dénes 3-at, Jansik egyet lőtt. Harmadik lett csoportjában a magyar férfi pólóválogatott.

Kozák Danutáék nagy magabiztossággal középdöntősök

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra páros K-2 500 méteren nagy előnnyel nyert és jutott be a középdöntőbe.

Sike András vezetésével olimpiai bajnok Lőrincz Tamás

Az FTC legendája a kötöttfogású birkózók szakvezetőjeként segítette a csúcsra a friss olimpiai bajnokot.