Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb!

Székelyi Dániel pályafutása legjobb világbajnoki teljesítményével 6. lett 5 km-en nyílt vízi úszásban.

Tisztes helytállás a brutálisan erős mezőnyben

Székelyi Dániel 27. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a kvangdzsui vizes vb-n.

Szilágyi Liliána világbajnoki döntős!

Az FTC úszója a negyedik helyen jutott be a 200 méter pillangó fináléjába a kvangdzsui vb-n.

Szilágyi Liliána: Ez okos volt, most megdicsérem magam!

Magyar bajnok úszónk örül a vb-döntőnek, de elmondta, hogy még nem úszta ki magából a maximumot.

Magyar világbajnok, Szilágyi a hatodik 200 pillangón

Az FTC versenyzője sokáig a negyedik helyen haladt, végül hatodikként zárt a kvangdzsui világbajnokságon.

Verrasztóék egy helyet javítottak, hatodikként végeztek

A magyar 4x200-as női váltó Verrasztó Evelynnel hatodikként zárt a döntőben a kvangdzsui vizes vb-n.

Nincs döntő a vb utolsó napján

Az FTC három úszójáért is szurkolhattunk a dél-koreai vizes világbajnokság utolsó versenynapján.

Itt a vb-keret! Öt fradista indulhat Budapesten

A medencés és a nyíltvízi úszók között is szurkolhatunk ferencvárosi versenyzőnek a vizes világbajnokságon.