2019. február 13.
Fradi Testnevelés Óra
Intenzív, szórakoztató testnevelésórával is készül a Ferencvárosi Torna Club a tanintézményekben.

2015 júliusában indult útjára a Fradi Suli Program, amely ez idő alatt több mint 160 iskola 55 ezer diákjához jutott el, 2017-ben pedig a Magyar Olimpiai Bizottság Fair Play díjjal tüntette ki a programunkat a Fair Play népszerűsítése kategóriában.2018 októberében jelentettük be, hogy klubunk együttműködési megállapodást kötött a Magyar Diáksport Szövetséggel, azzal a nem titkolt céllal, hogy szakmailag továbbfejlesszük a Fradi Suli Programot.A közös munka eredményeként, a Fradi Suli Program keretein belül ez év februárjában klubunk elindította új kezdeményezését, a Fradi Testnevelés Órát. Elsőként a mélykúti Szvetnik Joachim Általános Iskola diákjai vehettek részt a megújult programban, ahol két labdarúgónk, Csiki Anna és Julian Koch mellett a Fradi edzői tartottak órát a helyi fiataloknak.- A Fradi Testnevelés Órák hosszú, tudatos, kétéves előkészítést követően jöttek létre – kezdte klubunk nemzetközi projektmenedzsere, Máté Bálint. – A Fradi Suli Program sikerének köszönhetően számos magyarlakta településen eljuthattunk a mai 6-18 éves generációhoz, ismertethettük meg velük a klub történetét és értékeit. Mégis, kerestük annak a lehetőségét, miként tudnánk még jobban erősíteni bennük a klubhoz való kötődést. Számos külföldi mintát is tanulmányoztunk, részben ezek is ihlették a Magyar Diáksport Szövetséggel és klubunk szakembereivel közösen kidolgozott és felépített programot. Alkalmazkodva a mindenkori helyi adottságokhoz, labdarúgó és kézilabda edzőink különböző tanmeneteket és óravázlatokat állítottak össze. A MOB Fair Play-díjas Fradi Suli Programnak kifejezetten jó megítélése van, így ezt mindenképpen szerettük volna továbbfejleszteni, miközben természetesen a program eddig megismert változata is megmarad és járjuk vele az országot.A Fradi Testnevelés Órákon klubunk szakemberei és sportolói intenzív, szórakoztató, élményközpontú foglalkozásokat tartanak a 6-18 éves korcsoportnak labdarúgás és kézilabda sportágakban. A Fradi Testnevelés Óra után természetesen a Fradi Suli Programhoz hasonlóan lesz lehetőség aláírást kérni és közös fotót készíteni a Fradi sportolóival, szakembereivel, illetve hazai mérkőzésre szóló voucherrel is készülünk.Várjuk az iskolák jelentkezését a fradisuliprogram@fradi.hu címen a Fradi Suli Programra, a Fradi Testnevelés Órán pedig azon tanintézmények vehetnek részt, melyeknél már megfordult a Fradi Suli Program.

Cikkajánló

Edzés női labdarúgóinkkal

A Telekom Aktív Szurkolók Program résztvevői ismét a Fradi sportolóival tréningezhettek.

Családias hangulat a Föld napján

A rossz idő sem tántorította el a Fradi családot egy kis virágültetéstől.

A hajózás és a Fradi a szenvedélye

Újabb aktív szurkolónkat ismerhetjük meg közelebbről, aki különleges helyre vitt el minket.

Kézilabdás aktív edzés

A Telekom Aktív Szurkolók Program résztvevőit Bali Richárd lepte meg - VIDEÓ!

Bajnokok a bajnok mellett

Az FTC olimpiai bajnokai, sportolói, edzői, sportvezetői nyílt levélben állnak ki Liu Shaolin Sándor mellett.

Tiltakozunk

Az FTC tiltakozik az olimpiai bajnokát ért kirekesztő támadás miatt.

Melegétel a rászorulóknak

Az FTC sztárjai ebéddel és forró teával kedveskedtek a rászorulóknak a Groupama Arénánál – GALÉRIA!

Ezt kapták a Telekom Aktív Szurkolók Programtól!

Véget ért a Telekom Aktív Szurkolók Program, a résztvevők elmondták, mit kaptak az elmúlt időszaktól.

close
Facebook Youtube Instagram Linkedin
close
Fradi most
Fradi most