archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. október 3.
Új mozgáskorlátozott parkoló!
Az FTC és a Provident Zrt. vezetői átadták a Groupama Aréna új, mozgáskorlátozott parkolóját – VIDEÓ!

Paján Viktor, a Népligeti Sporttelep létesítményvezetője beszámolt róla, hogy klubunknak minden évben van a Providenttel olyan együttműködése, amely során értékteremtő és közösségformáló beruházásprojektet valósítunk meg. Idén ez a mozgássérült parkoló kialakítása lett.

- Valóban nemes az ügy – hangsúlyozta Szirmák Botond, a Provident Zrt. vezérigazgatója. - A Providentnél háromezren dolgozunk, közülük csaknem kétszázan megváltozott munkaképességűek, ezért számunkra kiemelten fontosak az ilyen projektek. Amikor ők meccsre szeretnének menni, fontos számukra, hogy kényelmesen el tudjanak jutni a stadionhoz, ott pedig kényelmesen tudjanak parkolni. Ezért is tartjuk nagyon fontosnak, hogy odaálljunk minden, a társadalmi felelősségvállalás szempontjából fontos ügy mellé.

A mozgáskorlátozott parkoló átadása a szezon egyik legfontosabb mérkőzése, az Újpest elleni derbi előtt történt meg.

- A Ferencváros nevében nagyon köszönöm, hogy létrejött ez a parkoló - mondta Nyíri Zoltán, az FTC operatív igazgatója. - Nagyon sok olyan szurkolónak az életét sikerült megkönnyíteni, aki kerekesszékbe kényszerült valamilyen oknál fogva, de Ferencváros-szurkolóként szeretne meccsre járni. Az ő nevükben is nagyon hálás vagyok! Nyugat-európai színvonalú parkoló készült el, remélem, hogy a mi parasportolóink, és más kerekesszékes szurkolók is örömmel, biztonságosan és kényelmesen vehetik igénybe.

Igaz András, a Groupama Arénát üzemeltető LSH KFt. ügyvezetője kifejezte, külön öröm a számára, hogy egy telt házas mérkőzés előtt vehették használatba szurkolóink a mozgássérült parkolót, valamint elmondta azt is, reméli, hogy a kényelmüket maximálisan kiszolgálja majd. Az átadáson részt vett Sas Sándor, a Fradi paraerőemelője is.

- Nagyon sokszor találkozom olyan mozgássérült parkolókkal, amit nem szakértelemmel készítettek el. Ha ezt megnézzük, itt minden akadály le van döntve, könnyen megközelíthető a stadion. Nagyon jó, előremutató kezdeményezésnek tartom - fejezte ki örömét Sas Sándor.

 

 

Cikkajánló

Fontos döntést hozott a Fradi Fair Play Bizottság

A Fradi Fair Play Bizottság december 5-én hirdeti ki a győztesek nevét egy gálaünnepség keretében.

Egy bajnokság, amely nem csak az eredményekről szól

A közelmúltban véget ért a klubunk által életre hívott Fradi SuLiga őszi idényének pályán zajló szakasza.

Példamutatás - már nem csak a Fradi keretein belül!

Klubunk ezúttal más egyesületeknek mutatta be, hogyan mozgattuk meg szurkolóinkat.

Iskolásoknak segített az FTC és a MÖS

A Ferencvárosi Torna Club és a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet iskolaszerekkel támogatta a rászorulókat.

Íme, a Fradi legújabb igazolásai!

Klubunk újabb kezdeményezést indított azért, hogy a jövő generációját nevelje és közelebb hozza a Fradihoz.

Gera Zoltán is erőt merített belőlük

Véget ért a Telekom Aktív Szurkolók Program második turnusa, a résztvevőket Gera Zoltán díjazta.

Edzés női labdarúgóinkkal

A Telekom Aktív Szurkolók Program résztvevői ismét a Fradi sportolóival tréningezhettek.

Családias hangulat a Föld napján

A rossz idő sem tántorította el a Fradi családot egy kis virágültetéstől.

close
Facebook Youtube Instagram Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most