archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. április 21.
Vadonatúj játszótér
A Főkert Nonprofit Zrt. jóvoltából a családok számára minden igényt kielégítő játszótérrel bővült a Népliget.

A Főkert Nonprofit Zrt. és a X. kerületi önkormányzat közös szervezésében a Föld napjához kapcsolódva idén is megrendezték a „Miénk itt a park!” parkszépítő önkéntes akciót, amelynek helyszíne ezúttal a Népliget volt. Az esemény részeként szombat délelőtt ünnepélyes keretek között átadták az FTC Népligeti Sportközpont főbejáratánál található, a kisgyermekes családok számára minden igényt kielégítő, korszerű játszóteret.

„A Ferencvárosi Torna Club volt a játszótér ötletadója. Szeretném megköszönni a fővárosnak, hogy elfogadták az ötletet, a fővárosi önkormányzatnak, hogy segítséget nyújtott a finanszírozásban, a X. kerületi önkormányzatnak, hogy ingyen és bérmentve adta át a területet, a Főkert Nonprofit Zrt.-nek pedig, hogy megvalósította ezt az álmot. Büszkék lehetünk arra, hogy egy egyszerű ötletből nagyjából másfél év alatt az összefogásnak köszönhetően ilyen nagyszerű játszóteret tudtunk létrehozni. Azt kívánom, hogy a jövőben nagyon sok gyermek érezze itt jól magát és vigyázzunk a parkra” – mondta az FTC operatív igazgatója, Nyíri Zoltán.

 

 

Cikkajánló

„Hallottam már kirekesztő rigmust, de a Fradinál sosem”

Így készült a 2019-es, kirekesztés ellenes kampányunk!

Beteg gyermekekért fog össze a Fradi Család

December 8-án jótékonysági tornát rendeznek az Elek Gyula Arénában beteg gyerekek megsegítésére.

Szerezd be a Fradi karácsonyi pulcsiját és segíts!

Idén minden eladott karácsonyi pulóverrel 1000 forintot adományozunk a Bethesda Gyermekkórháznak.

Karácsonyi adománygyűjtés a Groupama Arénában!

Tartós élelmiszert, ruhát, könyvet, játékokat gyűjtünk szurkolóink segítségével december 2. és 8. között.

Nálunk csak egy szín számít, a zöld!

Az FTC 2012 óta küzd a kirekesztés ellen, idén pedig újabb kampányfilmet forgattunk – VIDEÓ!

Fontos döntést hozott a Fradi Fair Play Bizottság

A Fradi Fair Play Bizottság december 5-én hirdeti ki a győztesek nevét egy gálaünnepség keretében.

Egy bajnokság, amely nem csak az eredményekről szól

A közelmúltban véget ért a klubunk által életre hívott Fradi SuLiga őszi idényének pályán zajló szakasza.

Példamutatás - már nem csak a Fradi keretein belül!

Klubunk ezúttal más egyesületeknek mutatta be, hogyan mozgattuk meg szurkolóinkat.

close
Facebook Youtube Instagram Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most