
A koronavírus-járvány elleni védekezés okozta rendkívüli helyzet szinte az összes sportágat, így a curlinget is érintette. A tavasszal a Kamaraerdei Curling Klub bezárása miatt félbeszakadt magyar curling csapatbajnokság féléves csúszással fejeződött be szeptember 28-án, hétfő este.
A még tavasszal elkezdődött alapszakaszt a hétvégén zárta le a 6-6 női és férfi csapat, hétfőn pedig a két nyert mérkőzésig tartó finálékat rendezték. A nők mezőnyében az FTC Girl Jam együttese rendkívüli izgalmak közepette harcolta ki a fináléban való szereplést: bár nem a mieink dobták a döntő meccs döntő játékában az utolsó követ, végül mindössze négy centiméterrel jobb helyzetben volt a fradista lányok köve, így ők jutottak a döntőbe. A fináléban a kétszeres világbajnok Palancsa Dorottya vezette UTE Team Palancsa 10-7-re, majd 12-4-re győzött, így az FTC Girl Jam magyar bajnoki ezüstérmet szerzett.
A férfiaknál szintén bajnoki ezüstéremnek örülhettek a fradisták: az FTC Dream Team bár kiharcolta a fináléba kerülést, ott előbb 9-3-ra, majd 10-7-re alulmaradt a vegyespáros világbajnok Kiss Zsolt vezette UTE Férfi 1. csapatával szemben.
Az FTC Girl Jam curlingcsapata 9-2-re nyert az SSC Nők ellen a sorozat bronzmérkőzésén.
Egy harmadik és egy negyedik helyezéssel zártak a curlingeseink a Vegyes Páros Országos Bajnokságon.
Az FTC Hammer Time a második helyen végzett az alapszakaszban, a rájátszásban pedig megállíthatatlan volt.
Az FTC duója minden mérkőzését megnyerve végzett az első helyen curlingezők Vegyes Páros Országos Bajnokságán.
Az FTC Fradi csapata egészen a döntőig menetelt a curlingesek 2019-es Magyar Kupájában.
Bíró Bernadettet és párját csak a döntőben győzték le az Ifjúsági Vegyes Páros Országos Bajnokságon.
Játékosunk, Fóti Balázs a második helyen zárta a curlingesek egyéni bajnokságát.
Az FTC Ifi fiúk curlingcsapata második helyen végzett a korosztályos csapatbajnokságon.