2021. március 2.
Bronzérem a Vegyes-Csapat Országos Bajnokságról
Az FTC Hammer Time curlingcsapata nagy csatában húzta be a harmadik helyet az ob-n.

Február utolsó hétvégéjén zárult a curlingesek Vegyes-Csapat Országos Bajnoksága, amelyen az Ferencváros szakosztálya két csapattal, az FTC Hammer Time-mal és Fradi Mix-szel indult.

A nyolccsapatos tornán a Szurmai-Palotai Piroska, Ézsöl Gábor, Dr. Halász Csilla, Fóti Balázs összeállítású FTC Hammer Time (a képen) bekerült a legjobb négy közé, ahol rájátszás döntött a bajnoki helyezésekről. A Fradi együttese az elődöntőben ugyan 7-2-re kikapott a későbbi győztes Vasas Mix-től, de a bronzmérkőzésen nagy csatában 9-7-re legyőzte a Dupla Céklát, így harmadik lett.

A Fradi Mix az ötödik helyért vívott mérkőzésen 7-3-ra nyert az Ad Hoc csapata ellen.

Az FTC Jaguars ezüstérmes lett a felkészülési tornán

Curlingcsapatunk mellett Bíró Bernadett éppen lemaradt párjával a dobogóról a Vegyes-Páros OB-n.

Bronzérem a Magyar Kupában

Az FTC Girl Jam curlingcsapata 9-2-re nyert az SSC Nők ellen a sorozat bronzmérkőzésén.

Fradista bronzérem a vegyes páros ob-n

Egy harmadik és egy negyedik helyezéssel zártak a curlingeseink a Vegyes Páros Országos Bajnokságon.

Bajnoki ezüstérem fél év szünet után

A járványhelyzet okozta kényszerszünet miatt hathónapos csúszással fejezték be a curling országos bajnokságot.

Bajnok az FTC csapata és indulhat a világbajnokságon!

Az FTC Hammer Time a második helyen végzett az alapszakaszban, a rájátszásban pedig megállíthatatlan volt.

Bíró Blankáék párosa elsöprő sikert aratott

Az FTC duója minden mérkőzését megnyerve végzett az első helyen curlingezők Vegyes Páros Országos Bajnokságán.

Második hely a Magyar Kupában

Az FTC Fradi csapata egészen a döntőig menetelt a curlingesek 2019-es Magyar Kupájában.

Ezüstérmes lett párjával a fradista curlinges

Bíró Bernadettet és párját csak a döntőben győzték le az Ifjúsági Vegyes Páros Országos Bajnokságon.