archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. szeptember 21.
Bronzéremmel kezdte az új szezont curling szakosztályunk
Az FTC Fradi férfi curlingcsapata a harmadik helyen zárta szeptember harmadik hétvégéjén a hagyományos szezonnyitó versenyt.

Az FTC curling szakosztályának otthona, a Kamaraerdei Curling Club a nyári szünetet követően szeptember elsején nyitotta meg kapuit, ekkor álltak újra edzésbe a Ferencváros új idényre készülő csapatai is.

A csapatoknak nem sok idejük volt az összeszokásra, szeptember 14-16-án ugyanis már a hagyományos Szezonnyitó Kupán volt jelenésük.

A hétvége során az induló csapatok az előmeneteltől függően 4-5 mérkőzést játszottak. A férfiaknál az FTC Fradi csapata bronzérmet szerzett, míg a nők versenyét az FTC Girl Jam az 5. helyen zárta.

A szakosztály következő komoly megmérettetése a XV. Magyar Kupa lesz, amelynek első fordulóját október 26-28-án rendezik, és amely tornán az FTC csapatai a korábbi években már négyszer is diadalmaskodni tudtak.

Bíró Blankáék párosa elsöprő sikert aratott

Az FTC duója minden mérkőzését megnyerve végzett az első helyen curlingezők Vegyes Páros Országos Bajnokságán.

Második hely a Magyar Kupában

Az FTC Fradi csapata egészen a döntőig menetelt a curlingesek 2019-es Magyar Kupájában.

Ezüstérmes lett párjával a fradista curlinges

Bíró Bernadettet és párját csak a döntőben győzték le az Ifjúsági Vegyes Páros Országos Bajnokságon.

Ezüstérem az egyéni bajnokságban

Játékosunk, Fóti Balázs a második helyen zárta a curlingesek egyéni bajnokságát.

Ezüstérem az ifjúsági Csapatbajnokságon

Az FTC Ifi fiúk curlingcsapata második helyen végzett a korosztályos csapatbajnokságon.

Negyedik és ötödik helyezés

Az FTC férfi csapatai a 4. és az 5. helyen zárták a curling Csapatbajnokságot.

A második helyen két forduló után

Az FTC mindkét curlingcsapata nyert a hétvégén a Csapatbajnokság 2. fordulójában.

Történelmi érem a fradista nyakában

A magyar curling-válogatott a fradista Bíró Blankával a soraiban harmadik lett a 14. Téli EYOF-on.